VR
  • Produkter detaljer

Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. genom år av mödosam forskning, med utgångspunkt från mogen FoU-teknik och exakt marknadspositionering, har vi skapat högkvalitativ fiberoptisk PLC Splitter 1x4 minimodul 0,9 mm med kontakt SC UPC. Avancerad teknologi hjälper oss att säkerställa högkvalitativ fiberoptisk PLC Splitter 1x4 minimodul 0,9 mm med kontakt SC UPC-kvalitet, förbättra tillverkningseffektiviteten och minska arbetsinsatsen. Den har omfattande användningsområden inom området för telekomdelar. Tack vare våra kreativa designers har KEXINT ett utseende som är designat för att komma ikapp med den senaste branschtrenden. Genom att anta tillförlitliga råmaterial som har klarat testerna från våra QC-inspektörer, har högkvalitativ fiberoptisk PLC Splitter 1x4 minimodul 0,9 mm med anslutning SC UPC en viss pålitlig prestanda.

Typ:Fiberoptisk PLC splitterModellnummer:KXT-1*4 SC/UPC
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Våglängd:1260-1650nmCertifikat:ISO9001
Fibertyp:G657A1Drifttemperatur:-40℃~85℃
Fiberfärg:Vitt eller färgerFiberlängd:1 m 1,5 m eller Anpassad
Kabeldiameter:0,9 mmMaterial i höljet:Rostfritt stål
Garantitid:1 år

Produktbeskrivning
Parameter
Parametrar
1x2
1x4
1x8
1x16
1x32
1x64
Driftvåglängd (nm)
1260~1650
Typ av fiber
G657A1 eller kundspecificerad
Insättningsförlust (dB)(S/P-grad)
4.3/4.1
7,6/7,4
10,7/10,5
14/13.8
17.1/16.9
21.6/20.4
Förlustenhetlighet (dB)
0,4
0,6
0,8
1.2
1.5
2.5
Avkastningsförlust (dB) (S/P-grad)
50/55
50/55
50/55
50/55
50/55
50/55
Polarisationsberoende förlust (dB)
0,2
0,2
0,3
0,3
0,3
0,4
Direktivitet (dB)
55
55
55
55
55
55
Våglängdsberoende förlust (dB)
0,3
0,3
0,3
0,5
0,5
0,5
Temperaturstabilitet (-40~85°C)(dB)
0,5
0,5
0,5
0,5
0,5
0,5
Driftstemperatur (°C)
-40~85
Förvaringstemperatur (°C)
-40~85
Förpackningsmått (mm) (L×W×H)
60*7*4
60*7*4
60*7*4
60*12*4
80*20*6
120*40*6
företagsprofil
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Rekommendera produkter
FAQ
F1: Är du handelsföretag eller tillverkare? A1: Vi är fabriken. F2: Hur lång är din leveranstid? A2: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet. F3: Ger du prover? är det gratis eller extra? A3: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden. F4: Vilka är dina betalningsvillkor? A4: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans. F5: Kan jag besöka dig? A5: Visst, vår fabrik är i Shenzhen, Kina. Kontakta oss för att boka tid. F6: Kan jag förhandla om priserna? A6: Ja, vi kan överväga rabatter för flera containerlaster med blandade varor. F7: Hur mycket blir fraktkostnaderna? A7: Det beror på storleken på din försändelse och leveransmetoden. Vi kommer att erbjuda dig avgiften som du har begärt. Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska