Produkter
VR
  • Produkter Detaljer.

Detaljerede oplysninger

Bølgelængde: 1260-1650nm Fibertype: G657A1
Type stik: SC/APC Emballage: Mini Type 80*20*6
Indføringstab: 13,7dB Fibertilstand: SM
Driftstemperatur: -40+80 Fiberlængde: 1m/1,5m
Højt lys:

fiberoptisk plc splitter

,

abs plc splitter

Produkt beskrivelse

PLC fiberoptisk splitter SC/APC 1×16 ABS BOX Splitter 3.0 G657A1 Indføringstab 13.7dB

PLC fiberoptisk splitter SC/APC 1×16 ABS BOX Splitter G657A1 13,7 dB

  1. PLC 1×16 Single Mode Fiber Optisk SplitterSC/APC Connector splitter plc Neutral pakke eller tilpasset pakkemåde. læg derefter i en karton.

  2 .PLC (Planar Lightwave Circuit) splittere er Single Mode Splittere med et jævnt splitforhold fra én inputfiber til flere outputfibre. Den er baseret på plane lysbølgekredsløbsteknologi og giver en billig lysfordelingsløsning med lille formfaktor og høj pålidelighed.

Funktioner 

 

·  Lavt indføringstab

·  Lavt polariseringsafhængigt tab

·  Fremragende miljøstabilitet

·  Fremragende mekanisk stabilitet

·  Telcordia GR-1221 og GR-1209

·  Valgfri stikterminering efter anmodning

·  Fås i 250um& 900um fiber, 2mm eller 3mm

 
Ansøgning:
 
Fiber til hjemmet (FTTH)
Passive optiske netværk (PON)
Local Area Networks (LAN)
Kabel-tv (CATV)
 

specifikationer

1×16 Single Mode PLC Splitter Datablad
Driftsbølgelængde (nm) 1260-1650 Inspiceret dato 2018/12/14
P/N: PLC-BL-1X16 S/N: 20180308013
Fiber type G657A1 Fiberlængde (m) ≥1.0
Connector Type SC/APC Pakkedimension (mm) 120x80x18
Stuetemperatur -40~+85℃ Driftstemperatur -40~+85℃
Vare IL(dB) PDL(dB) RL(dB)
Bølgelængde (nm) 1310 1550 1310 1550 1310 1550
Spec. MAX 13,8 MAX 0,3 ≥55
Port1 12,62 13.25 0,02 0,07 Passere Passere
Port 2 12,63 12,62 0,07 0,17 Passere Passere
Port 3 12,63 12,62 0,18 0,13 Passere Passere
Port 4 13.24 12,69 0,05 0,19 Passere Passere
Port 5 12,73 13.00 0,02 0,17 Passere Passere
Port 6 12,74 12,62 0,02 0,06 Passere Passere
Port 7 13.00 12,74 0,15 0,10 Passere Passere
Port 8 13.00 12,65 0,17 0,05 Passere Passere
Port 9 12,75 12,87 0,08 0,01 Passere Passere
Port 10 13.00 12,73 0,14 0,18 Passere Passere
Port 11 12,91 12,80 0,14 0,11 Passere Passere
Port 12 13.06 12,82 0,04 0,18 Passere Passere
Port 13 12,86 12,96 0,07 0,18 Passere Passere
Port 14 12,98 13.23 0,01 0,04 Passere Passere
Port 15 13.11 12,76 0,09 0,16 Passere Passere
Port 16 13.01 13.06 0,03 0,04 Passere Passere
Input N/A Passere Passere
MAKS. 13.24 13.25 0,18 0,19 N/A
MIN. 12,62 12,62 0,01 0,01 N/A
Gennemsnit 12,89 12,84 0,08 0,11 N/A
Ensartethed(≤1,0dB) 0,62 0,63 Direktivitet (dB) ≥55

 

PLC Fiber Optical Splitter SC/APC 1×16 ABS BOX Splitter 3.0 G657A1 Insertion Loss13.7dB 0

FAQ

 

Q1: Hvordan kan jeg få dit katalog og prisliste?

A1: Fortæl os venligst din e-mail eller kontakt os direkte fra webstedet for vores katalog og prisliste;

Q2: Kan jeg forhandle priserne?

A2: Ja, vi kan overveje rabatter for flere containere med blandede varer.

Q3: Hvor meget vil forsendelsesomkostningerne være?

A3: Det afhænger af størrelsen på din forsendelse og forsendelsesmetoden. Vi tilbyder dig gebyret, som du har anmodet om.

Q4: Kan jeg besøge dig?

A4: Selvfølgelig er vores fabrik i Zhuhai, Kina. Kontakt os venligst for at lave en aftale.

Q5: Hvad hvis der er kvalitetsproblem, når vi får varerne?

A5: Hvis der er et kvantitetsproblem, når du pakker varerne ud, kan du tage billeder til vores reference, vores QC-afdeling vil kontrollere problemet og give dig de bedste løsninger, desuden vil vi også tage skridt til at forbedre kvaliteten i fremtiden.

 

 

 

Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk