VR
  • Produktdetaljer


Fiber& tube colo

Fiber

INGEN123456
Farve
Blåorange////

 Rør

Ingen.1
FarveNaturlig

Struktur parameter

Vare

Indhold

EnhedVærdi

Fiberantal

Nummer

/1~12
Fiber model/G657A2
Maks. fibre pr. rør

Tælle 

/12
løst rørdiametermm2.0
løst rør

tykkelse

mm0,32


Styrke medlem

Materiale 1

/2*1,6/1,8/2,0/2,5 FRP

Materiale 2

/1670*3   Aramid fiber


Ydre kappe

Farve/Sort
Materiale/PE

Kabeldiameter

±5 %mm8,5±0,1

Kabelvægt

±10 %kg/km43,5

 Mekanisk& Miljøpræstation

VareIndholdVærdi
Maks. trækbelastningKort sigt1300N
Maks. knusningsmodstand

Kort sigt

2200N


Min. bøjningsradius

Installation

15 x kabel diameter
Operation10 x kabeldiameter

Temperaturområde

Operation

-20℃ ~ +70℃

Optisk fiber

                              Vare

EnhedSpecifikation
G. 657A2

Mode felt diameter

1310n

mm

9.2 ± 0,4

1550nm

mm

10,4 ± 0,5

Beklædningsdiameter

mm

125,0 ± 0,7

Beklædning ikke-cirkulæritet

%£1,0

Kernekoncentricitetsfejl

mm

£0,5

Belægningens diameter

mm

242 ± 7

Belægnings-/beklædningskoncentricitetsfejl

mm

£12
Kabelafskæringsbølgelængdenm£ 1260

Dæmpningskoefficient

1310nm

dB/km

£0,35
1550nm

dB/km

£0,21

Makrobøjningstab (1 omgang, 10 mm radius)

1550nm

dB/km

£0,75
1625nm

dB/km

£1,5

Bevis stressniveau

kpsi≥100


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk