VR
  • Produkter detaljer

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd., som ett innovativt högteknologiskt företag, har fokuserat på produktinnovation. Vi har framgångsrikt arbetat fram den optiska plc-delaren KEXINT 2*32 PLC-delaren ABS Case Type med SC APC-kontakter, som planerar att sälja ut den till de globala marknaderna. Genom tillämpning av teknik, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har bemästrat den mest effektiva och arbetsbesparande metoden för att tillverka produkten. Det är dess breda och effektiva prestanda som bidrar till dess breda användning inom applikationsområdena för telekomdelar. I processen med kontinuerlig entreprenöriell innovation, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. alltid hålla fast vid affärsfilosofin "kvalitet kommer först". Vi kommer att ta vara på tidens möjligheter och alltid hänga med i branschens trender. Vi tror att vi en dag kommer att bli ett av de ledande företagen på den globala marknaden.

Typ:Fiberoptisk PLC splitterModellnummer:ABS Box Typ 1x32
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:Kexint
Våglängd:1260-1650nmTyp av anslutning:SC APC
Insättningsförlust (dB):17,2 dbDriftstemperatur:ISO9001:2008
Fiberlängd:G652D, G657A2Typ av fiber:LSZH jacka
IL (dB):-40~85Tillämpliga fibrer:SM MM G655
Ansökan:-40~85

Produktbeskrivning
Vårt företag
Kundfoto
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Relaterade produkter

(1) Skräddarsydd fiberoptisk FBT-koppling 1x2-koppling SM 0,9 minirör

(2) Fiberoptisk FBT-kopplare 1x2 SM 0.9 optiska kabelkopplare 1310/1550

(3) Fiberoptisk kabelkoppling FBT-koppling 10/90 med anslutning SC/UPC

(4)PLC Splitter SC/APC 1*32 Insättning /LGX /Kassetttyp Fiberoptik

(5) Fiber FBT 2*2 SM 3.0 koppling 1310/1550 med kontakt FC/UPC

(6) 1X12 Single Mode Dual Window FBT-koppling 3,0 mm

FAQ

F: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?

S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?

S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska