VR
  • Produkter detaljer

Efter att ha absorberat det bästa och det ljusaste för att ansluta sig till oss, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. finner det enklare och mer effektivt att utveckla produkter på en regelbunden basis.Coupler Fiber Optic FBT 1*2 utan kontakt är det senaste resultatet som kombinerar alla ansträngningar och visdom från våra anställda. Kopplare Fiberoptisk FBT 1*2 utan kontakt Med många års förtrogenhet och expertis inom detta arbetsområde, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har utvecklats som en välbärgad tillverkare och leverantör på marknaden, och det finns en stor möjlighet att företaget får en bättre utveckling i framtiden.

Modellnummer:Kopplare Fiberoptisk FBT 1*2 utan kontaktTyp:PLC splitter
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Använda sig av:FTTHGarantitid:2 år
Nätverk:IngenCertifiering:ISO9001:2008, FCC, RoHS, ce
Våglängd:1310/1550 nm

Produktbeskrivning
Multimode optiska fiberkopplare används ofta i optiska lokala nätverk eller FTTx-nätverk som använder multimode fibrer. Dessa kopplare kan tillverkas med 50/125 eller 62,5/125 mikron fibrer och vid centrala våglängder på 850nm eller 1310nm (andra våglängder tillgängliga på begäran).
Funktioner

1). Låg insättningsförlust;

2). Låg PDL;

3). Kompakt design;

4). Bra enhetlighet mellan kanaler;

5). Bred driftvåglängd: 1260-1650nm;

6). Hög tillförlitlighet och stabilitet.


Ansökan

1).FTTX-system;

2). PON-nätverk;

3). CATV-länkar;

4). Optisk signalfördelning;

5). Fiberdataöverföring.
företagsprofil
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Rekommendera produkter
FAQ
F1: Är du handelsföretag eller tillverkare? A1: Vi är fabriken. F2: Hur lång är din leveranstid? A2: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet. F3: Ger du prover? är det gratis eller extra? A3: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden. F4: Vilka är dina betalningsvillkor? A4: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans. F5: Kan jag besöka dig? A5: Visst, vår fabrik ligger i Shenzhen, Kina. Kontakta oss gärna för att boka tid. F6: Kan jag förhandla om priserna? A6: Ja, vi kan överväga rabatter för flera containerlaster med blandade varor. F7: Hur mycket blir fraktkostnaderna? A7: Det beror på storleken på din försändelse och leveransmetoden. Vi kommer att erbjuda dig avgiften som du har begärt. Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska