Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. heeft de beste en slimsten geabsorbeerd om zich bij ons aan te sluiten. vindt het gemakkelijker en efficiënter om regelmatig producten te ontwikkelen.Coupler Fiber Optic FBT 1*2 zonder connector is het nieuwste resultaat dat alle inspanningen en wijsheid van onze medewerkers combineert. Koppeling Glasvezel FBT 1*2 zonder connector Met jarenlange bekendheid en expertise in dit werkgebied, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. heeft zich ontwikkeld als een welvarende fabrikant en leverancier in de markt, en er is een grote kans dat het bedrijf zich in de toekomst beter zal ontwikkelen.

Modelnummer:Koppeling Glasvezel FBT 1*2 zonder connectorType:PLC-splitter
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Gebruiken:FTTHGarantietijd:2 jaar
Netwerk:GeenCertificering:ISO9001:2008, FCC, RoHS, CE
Golflengte:1310/1550nm

Producten Beschrijving:
Multimode glasvezelkoppelingen worden veel gebruikt in optische lokale netwerken of FTTx-netwerken die multimode-vezels gebruiken. Deze koppelingen kunnen worden vervaardigd met 50/125 of 62,5/125 micron vezels en bij centrale golflengten van 850 nm of 1310 nm (andere golflengten beschikbaar op aanvraag).
Functies

1). Laag invoegverlies;

2). Lage PDL;

3). Compact ontwerp;

4). Goede channel-to-channel uniformiteit;

5). Brede werkende golflengte: 1260-1650nm;

6). Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit.


toepassing:

1).FTTX-systemen;

2). PON-netwerken;

3). CATV-links;

4). optische signaaldistributie;

5). Vezelgegevensoverdracht.
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands