VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Kabellængde:3mIndføringstab:0,2 DB
Fibertilstand:SMYdre kappe:LSZH, PVC
Fibertype:G652DReturtab:60 DB
Wenlenth:850 1310 1550Model:SC/UPC-FC/UPC-3.0-3M
Højt lys:

duplex fiber patch ledning

,

duplex fiber patch ledning

Ansøgning :

en. FTTX systemer
b. PON netværk
c. CATV links
d. Optisk signalfordeling
e. Local Area Networks (LAN)
f. Fiberkommunikationssystemer
Egenskaber:

en. Stiktype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

b. Ferrule End-face: PC, UPC, APC

c. Kernetype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um eller 62,5/125um)

d. Kabelmængde: Simplex, Duplex, 6-kerner, 12-kerner, 16-kerner, 24-kerner, 36-kerner, 48-kerner...

e. Kabeldiameter: φ3,0 mm, φ2,0 mm, φ0,9 mm

f.  Kabellængde: 1, 2, 3 meter eller tilpasset

g. Kabeltype: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, Armored

Specifikationer:

SpecifikationEnhedFC, SC, LC/pansrede kablerST, MUMT-RJ, MPOE2000
Single-modeMulti-modeSingle-modeMulti-modeSingle-modeMulti-modeSingle-mode
PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPC
Tab af indføringdB≤2≤0,2≤0,3≤0,2≤0,3≤0,2≤0,2≤0,3≤0,2≤0,2≤0,3≤0,3
AfkasttabdB≥550≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75
Bølgelængdenm1310,15101310,15101310,15101310,1510
UdskifteligheddB≤0,2≤0,2≤0,2≤0,2
VibrationdB≤0,2≤0,2≤0,2≤0,2
Driftstemperatur-40~75-40~75-40~75-40~75
Stuetemperatur-45~85-45~85-45~85-45~85
Kabel diametermmφ3.0,φ2.0,φ0.9φ3.0,φ2.0,φ0.9φ3.0,φ2.0,φ0.9φ3.0,φ2.0,φ0.9

 
SX SM SC UPC FC UPC Fiber Optic Patch Cable SM 3M LENGTH LSZH 0.2DB G657 A2 0SX SM SC UPC FC UPC Fiber Optic Patch Cable SM 3M LENGTH LSZH 0.2DB G657 A2 1


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk