Produkter
VR
  • Produktinformation
produkt introduktion

Description.The E2000 fiber optic patch cord refers to the fiber optic patch cord with the .connector type E2000. The E2000 fiber optic patch cord is suitable for standard .E2000 adapters.

Beskrivning. E2000 fiberoptisk patchkabel hänvisar till fiberoptisk patchkabel med .kontakttyp E2000. E2000 fiberoptiska patchkabel är lämplig för standard .E2000-adaptrar.

1. Use high-precision ceramic .ferrules..2. Precision grinding and full .inspection..3. Bolt type locking structure..4. Suitable for standard E2000 .adapter.PRODUCT NAME.

1. Använd keramiska hylsor med hög precision.2. Precisionsslipning och fullständig .inspektion..3. Låskonstruktion av bulttyp...4. Lämplig för standard E2000 .adapter.PRODUKTNAMN.

1: Connector type: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Ferrule End-face: .UPC,PC,APC..3: Core Type: Singlemode (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um or 62.5/125um)Available Ordering .Specifcations.

1: Anslutningstyp: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Hylsände: .UPC,PC,APC..3: Kärntyp: Singlemode (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um eller 62.5/125um) Tillgänglig beställning .Specifcation.

Företagsintroduktion
Etablerat år 2007, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har banat väg för branschen genom att tillhandahålla fiberoptiska produkter av optimal kvalitet, nätverksutrustning, kommunikationssystemlösningar, trådlöst överföringssystem, säkerhetsövervakningssystem. Tack vare vår professionella expertis har vi varit branschledande och därmed blir vår roll starkare för att uppfylla de olika behoven hos våra framstående kunder.
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska