Tuotteet
VR
  • tuotteen yksityiskohdat
Tuotteen esittely

Description.The E2000 fiber optic patch cord refers to the fiber optic patch cord with the .connector type E2000. The E2000 fiber optic patch cord is suitable for standard .E2000 adapters.

Kuvaus.E2000 kuituoptinen liitäntäjohto viittaa kuituoptiseen liitäntäjohtoon, jossa on .liitintyyppi E2000. E2000 kuituoptinen patch-johto sopii tavallisiin .E2000-sovittimiin.

1. Use high-precision ceramic .ferrules..2. Precision grinding and full .inspection..3. Bolt type locking structure..4. Suitable for standard E2000 .adapter.PRODUCT NAME.

1. Käytä erittäin tarkkoja keraamisia .holkkeja..2. Tarkkuushionta ja täysi .tarkastus...3. Pulttityyppinen lukitusrakenne..4. Soveltuu tavalliselle E2000 .adapterille.TUOTANIMI.

1: Connector type: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Ferrule End-face: .UPC,PC,APC..3: Core Type: Singlemode (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um or 62.5/125um)Available Ordering .Specifcations.

1: Liitintyyppi: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Holkkipääty: .UPC,PC,APC..3: Ydintyyppi: Yksimuoto (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um tai 62.5/125um) Saatavilla Tilaus .Tekniset tiedot.

Yrityksen esittely
Vuonna 2007 perustettu Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. on ollut alan edelläkävijä tarjoamalla optimilaatuisia kuituoptisia tuotteita, verkkolaitteita, viestintäjärjestelmäratkaisuja, langatonta siirtojärjestelmää, turvavalvontajärjestelmää. Ammattiosaamisemme ansiosta olemme olleet alan johtajia ja siten roolimme vahvistuu vastataksemme merkittävien asiakkaidemme monipuolisiin tarpeisiin.
Perustiedot
  • perustamisvuosi
    --
  • Yritystyyppi
    --
  • Maa / alue
    --
  • Pääteollisuus
    --
  • päätuotteet
    --
  • Yrityksen oikeushenkilö
    --
  • Työntekijät yhteensä
    --
  • Vuosittainen tuotosarvo
    --
  • Vientimarkkinat
    --
  • Yhteistyönä olevat asiakkaat
    --

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

Hyödynnä vertaansa vailla olevaa osaamistamme ja kokemustamme, tarjoamme sinulle parhaan räätälöintipalvelun.

LÄHETÄ MEILLE VIESTI

Ensimmäisenä tapaamme asiakkaidemme ja keskustelemme heidän tavoitteistaan ​​tulevaa projektia varten.
Tämän tapaamisen aikana voit vapaasti kertoa ideoistasi ja esittää paljon kysymyksiä.

Lähetä kyselysi

Valitse toinen kieli
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Nykyinen kieli:Suomi