Producten
VR
  • Productdetails
product Introductie

Description.The E2000 fiber optic patch cord refers to the fiber optic patch cord with the .connector type E2000. The E2000 fiber optic patch cord is suitable for standard .E2000 adapters.

Beschrijving.De E2000 glasvezel patchkabel verwijst naar de glasvezel patchkabel met het .connector type E2000. De E2000 glasvezel patchkabel is geschikt voor standaard .E2000 adapters.

1. Use high-precision ceramic .ferrules..2. Precision grinding and full .inspection..3. Bolt type locking structure..4. Suitable for standard E2000 .adapter.PRODUCT NAME.

1. Gebruik zeer nauwkeurige keramische .ferrules..2. Precisieslijpen en volledige .inspectie..3. Bouttype vergrendelingsstructuur..4. Geschikt voor standaard E2000 .adapter.PRODUCTNAAM.

1: Connector type: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Ferrule End-face: .UPC,PC,APC..3: Core Type: Singlemode (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um or 62.5/125um)Available Ordering .Specifcations.

1: Connectortype: SC, LC, .FC,ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, .DIN..2: Ferrule Eindvlak: .UPC,PC,APC..3: Kerntype: Singlemode (SM: .9/125um), Multimode (MM: .50/125um of 62.5/125um) Beschikbare bestelling. Specificaties.

Bedrijfsintroductie
Opgericht in het jaar 2007, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. is een pionier in de industrie door glasvezelproducten van optimale kwaliteit, netwerkapparatuur, communicatiesysteemoplossingen, draadloos transmissiesysteem, beveiligingsbewakingssysteem te leveren. Dankzij onze professionele expertise zijn we de marktleiders in de sector geweest en dus wordt onze rol sterker om aan de uiteenlopende behoeften van onze prominente klanten te voldoen.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands