VR
  • Produkter detaljer

Att tillämpa tekniken på tillverkningsprocessen av produkten visar sig vara till stor hjälp. Med stabilitet och hållbarhet, är KEXINT Micro Steel Tube Typ 1x4 Fiber Optic PLC Splitter 4-vägs Mini Optical Splitter lämplig för området/områdena av telekomdelar. Vi är stolta över vår personliga och effektiva service. Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. med hög kvalitet och gott rykte har den vunnit ett gott rykte i branschen.

Typ:Fiberoptisk kopplingModellnummer:Splitter 4-vägs Mini
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:Kexint
Våglängd:1260-1650nmTyp av anslutning:SC APC
Insättningsförlust (dB):17,2dbDriftstemperatur:20-80
Fiberlängd:1m 1,5mFiberläge:G657A1
Typ av fiber:SMIL(dB):10,3dB
Ansökan:FTTH FTTB FTTX-nätverkFibermätare:1m 1,5m

Produktbeskrivning

Kära kunder,
Kontakta oss för bekräftelse innan du gör en beställning direkt.
Tack !



PLC-enheter är utvecklade baserat på en unik vågledarprocess av kiselglas med hög precision FA och pigtail inriktad i ett miniatyrpaket.

Det ger en låg kostnad ljusdistributionslösning med liten formfaktor och hög tillförlitlighet.

PLC-enheterna har hög prestanda när det gäller låg insättningsförlust, låg PDL, hög returförlust och utmärkt enhetlighet över ett brett våglängdsområde från 1260nm till 1620nm och arbetar i temperaturer från -40℃ till +85℃.

PLC-enheterna har standardkonfigurationer av 1*4, 1*8, 1*16 och 1*32 konfigurationer, samt skräddarsydda strukturer av 2*8, 2*16, 2*32 och 2*64.

Låg insättningsförlust& PDL:


■ Hög stabilitet& Pålitlighet

■ Kompakt design

■ Brett våglängdsområde

Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Relaterade produkter

(1) Skräddarsydd fiberoptisk FBT-koppling 1x2-koppling SM 0,9 minirör

(2) Fiberoptisk FBT-kopplare 1x2 SM 0.9 optiska kabelkopplare 1310/1550

(3) Fiberoptisk kabelkoppling FBT-koppling 10/90 med anslutning SC/UPC

(4) Fiberkoppling 1:3 Dual Window Single Mode FBT-koppling 3,0 mm med kontakt SC UPC

(5) Fiber FBT 2*2 SM 3.0 koppling 1310/1550 med kontakt FC/UPC

(6) 1X12 Single Mode Dual Window FBT-koppling 3,0 mm

FAQ

F: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?

S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?

S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska