VR
  • Produkter detaljer

fiberoptisk utrustning KEXINT EPON ONU FTTH 4 LAN-port OLT E/GPON ONU Med CATV Transceiver Epon Onu lanserad av Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har en tydlig positionering och är en produkt designad för att lösa industrins smärtpunkter. Utvecklingen av teknologi gör det möjligt för oss att utnyttja fler produktfördelar. På grund av dess praktiska användning och mångsidiga funktioner är produkten lämplig för ett brett spektrum av industrier som fiberoptisk utrustning. Efter att ha samlat in kundernas behov och analyserat trender, har vi spenderat mycket på att utveckla nya och mångsidiga funktioner i fiberoptisk utrustning på innovativa sätt. Och fiberoptiska produkter, nätverksutrustning, kommunikationssystemlösningar, trådlösa transmissionssystem, säkerhetsövervakningssystem är designade att vara unik och attraktiv nog att fånga människors uppmärksamhet.

Modellnummer:ONU 4PORT MiniTyp:GEPON ONT ONU
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Använda sig av:FTTXGarantitid:3 år
Nätverk:IngenProduktnamn:ONU PORT Mini
Våglängd:1260-1250nmGigabit:överensstämmer med tekniska föreskrifter
Storlek:14*10*3 mmFärg:Svart
Vikt:200 gCertifiering:ISO9001:2008
Ansökan:FTTX Systems G/E-PON Application CATV Networking

Produktbeskrivning

ONU 4PORT Mini


GPON ONT/HGU är designad för att uppfylla FTTH (Fiber To The Home) och triple play-tjänstbehov för fasta nätverkeratorer.
Boxen är baserad på den mogna Gigabit GPON-tekniken, som har ett högt förhållande mellan prestanda och pris, och tekniken 802.11n WiFi (2T2R), Layer 2&3 och högkvalitativ VoIP också.
Det är mycket pålitligt och lätt att underhålla, med garanterad QOS för olika tjänster. Och den är helt kompatibel med tekniska föreskrifter som ITU-T G.984.x och tekniska krav på GPON-utrustning (version 2.1 och högre) från China Telecom.

 Funktioner:

Plug and play, integrerad automatisk detektering, automatisk konfiguration och automatisk uppgraderingsteknik för firmware.
Integrerad OMCI och TR069 fjärrkonfiguration och underhållsfunktion.
Stöd rik QinQ VLAN, DHCP Server/Relay och IGMP/MLD snooping multicast-funktion.
Stöd diagnostisk övervakning av fibersändare, fibersändare avaktiveras på distans.
Fullständig kompatibilitet med OLT baserat på Broadcom chipset etc.
Stöd 802.11n WiFi (2T2R) funktion.
Stöd NAT, brandväggsfunktion.
Stöd IPv4 och IPv6 dual stack.
Integrerad linjetestning kompatibel med GR-909 på POTS.
WAN-porten stöder blandat läge för brygga, router och brygga/router.

PON:GPON EPON ONU ONT
Nedströmshastighet: 2,5 Gbps
Uppströmshastighet: 1,25 Gbps
Mått: 140mm * 102mm * 33mm (längd * bredd * höjd)
Driftskick:-5 ~ +55 ℃, Driftfuktighet: 10~90% (icke-kondenserad)
Knapp: RST, Power
Optisk våglängd: Tx 1310nm, Rx 1490nm
Chipset: REALTEK/ZTE
High Light: ftth onu-utrustning
, olt gepon
Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Hot Rea
FAQ
F1: Är du handelsföretag eller tillverkare? A1: Vi är fabriken. F2: Hur lång är din leveranstid? A2: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet. F3: Ger du prover? är det gratis eller extra? A3: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden. F4: Vilka är dina betalningsvillkor? A4: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans. F5: Kan jag besöka dig? A5: Visst, vår fabrik är i Shenzhen, Kina. Kontakta oss för att boka tid. F6: Kan jag förhandla om priserna? A6: Ja, vi kan överväga rabatter för flera containerlaster med blandade varor. F7: Hur mycket blir fraktkostnaderna? A7: Det beror på storleken på din försändelse och leveransmetoden. Vi kommer att erbjuda dig avgiften som du har begärt.
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska