VR
  • Producten Details

glasvezelapparatuur KEXINT EPON ONU FTTH 4 LAN-poort OLT E/GPON ONU Met CATV-zendontvangerapparatuur Epon Onu gelanceerd door Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. heeft een duidelijke positionering en is een product dat is ontworpen om pijnpunten in de sector op te lossen. De ontwikkeling van technologie stelt ons in staat om meer productvoordelen te benutten. Door het praktische gebruik en de veelzijdige functies is het product geschikt voor een breed scala aan industrieën, zoals Fiber Optic Equipment. Nadat we de behoeften van klanten hebben verzameld en trends hebben geanalyseerd, hebben we veel besteed aan het ontwikkelen van nieuwe en veelzijdige functies van glasvezelapparatuur op innovatieve manieren. En de glasvezelproducten, netwerkapparatuur, communicatiesysteemoplossingen, draadloos transmissiesysteem en beveiligingsbewakingssysteem zijn ontworpen uniek en aantrekkelijk genoeg zijn om de aandacht van mensen te trekken.

Modelnummer:ONU 4PORT MiniType:GEPON ONT ONU
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Gebruiken:FTTXGarantietijd:3 jaar
Netwerk:GeenProductnaam:ONU POORT Mini
Golflengte:1260-1250nmGigabit:voldoet aan de technische voorschriften
Maat:14*10*3mmKleur:zwart
Gewicht:200gCertificering:ISO9001:2008
Sollicitatie:FTTX Systems G/E-PON Toepassing CATV-netwerken

product beschrijving

ONU 4PORT Mini


GPON ONT/HGU is ontworpen om te voldoen aan de vraag naar FTTH (Fiber To The Home) en triple play van vaste netwerkoperatoren.
De box is gebaseerd op de volwassen Gigabit GPON-technologie, die een hoge verhouding tussen prestaties en prijs heeft, en de technologie van 802.11n WiFi (2T2R), Layer 2&3 en ook VoIP van hoge kwaliteit.
Het is zeer betrouwbaar en gemakkelijk te onderhouden, met gegarandeerde QOS voor verschillende services. En het voldoet volledig aan de technische voorschriften zoals ITU-T G.984.x en de technische vereisten van GPON-apparatuur (versie V2.1 en hoger) van China Telecom.

 Functies:

Plug-and-play, geïntegreerde automatische detectie, automatische configuratie en automatische firmware-upgradetechnologie.
Geïntegreerde OMCI en TR069 remote configuratie en onderhoudsfunctie.
Ondersteuning rijke QinQ VLAN, DHCP Server/Relay en IGMP/MLD snooping multicast-functie.
Ondersteuning voor diagnostische bewaking van glasvezeltransceiver, glasvezelzender op afstand uitschakelen.
Volledige compatibiliteit met OLT op basis van Broadcom-chipset enz.
Ondersteuning 802.11n WiFi (2T2R) functie.
Ondersteuning NAT, Firewall-functie.
Ondersteuning van IPv4 en IPv6 dual-stack.
Geïntegreerde lijntest conform GR-909 op POTS.
De WAN-poort ondersteunt bridge, router en bridge/router mixed mode.

PON:GPON EPON ONU ONT
Downstream-snelheid: 2,5 Gbps
Stroomopwaartse snelheid: 1,25 Gbps
Afmeting: 140 mm * 102 mm * 33 mm (lengte * breedte * hoogte)
Bedrijfsconditie: -5 ~ +55 ℃, Bedrijfsvochtigheid: 10 ~ 90% (niet-gecondenseerd)
Knop: RST, Power
Optische golflengte: Tx 1310nm, Rx 1490nm
Chipsets: REALTEK/ZTE
Hoog licht: naast apparatuur
, oude gepon
Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Hot Sale
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands