Produkter
VR
  • Produkter detaljer

Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. upprätthåller stränga kvalitetsnormer för att tillverka optisk fiber snabbkoppling KEXINT FTTH Fiberoptisk snabbkoppling SC APC Brasilien. Nu är det lätt för dig att hitta och få den bästa kvaliteten på optisk fiber snabbkoppling KEXINT FTTH Fiberoptisk snabbkoppling SC APC Brasilien till priser som passar din ficka. För tillväxt och utveckling av vårt företag, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. kommer aldrig att sluta uppgradera och utveckla teknologier för att förbättra vår kärnkonkurrenskraft. Vår vision är att bli ett känt företag på den globala marknaden.

Modellnummer:KXT-K09Typ:Fiberadapter & kontakter
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Använda sig av:FTTHGarantitid:2 år
Nätverk:IngenAnsökan:FTTH FTTB FTTX nätverk
Arbetsvåglängd (nm):1310/1490/1550Certifiering:ISO9001:2008, FCC, RoHS, ce
Fibertyp:G652D, G657A2Material:LSZH jacka
Driftstemperatur (℃):-40~85Tillämpliga fibrer:SM MM G655
Antal fiber:1

Produktbeskrivning
Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Relaterade produkter
FAQ
F1: Är du handelsföretag eller tillverkare? A1: Vi är fabriken. F2: Hur lång är din leveranstid? A2: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet. F3: Ger du prover? är det gratis eller extra? A3: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden. F4: Vilka är dina betalningsvillkor? A4: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans. F5: Kan jag besöka dig? A5: Visst, vår fabrik ligger i Shenzhen, Kina. Kontakta oss gärna för att boka tid. F6: Kan jag förhandla om priserna? A6: Ja, vi kan överväga rabatter för flera containerlaster med blandade varor. F7: Hur mycket blir fraktkostnaderna? A7: Det beror på storleken på din försändelse och leveransmetoden. Vi kommer att erbjuda dig avgiften som du har begärt. Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska