Produk
VR
  • Butiran produk.

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. telah mengeluarkan, mengeksport dan membekalkan kabel Gentian Optik hijau kapur KEXINT LC-LC Duplex OM5 0.9/2.0/3.0 mm berkualiti tinggi. Kami boleh menyediakan anda dengan produk berkualiti tinggi dalam bajet anda. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. akan sentiasa berpegang kepada prinsip perniagaan 'kualiti didahulukan, pelanggan diutamakan' dan berusaha ke arah membina sebuah syarikat yang lebih berdaya saing dan berkebolehan yang bertujuan untuk masa depan yang lebih baik.

Nombor model:Dupleks LC-LC OM5Jenis:Patchcord Gentian Optik
Tempat asal:ChanaJenama:kexint
Bilangan Konduktor:2Kabel O.D:2.0mm atau sesuaikan pelanggan
panjang kabel:dicutomerizedWaranti:1 tahun
Permohonan:Rangkaian FTTH FTTB FTTXPensijilan:FCC, RoHS, ce

Penerangan Produk
1. Piawaian ANSI/TIA-492AAAE, telah diluluskan untuk diterbitkan pada Jun 2016 selepas kajian seluruh industri selama 20 bulan yang dijalankan oleh pasukan petugas khas TIA dalam TR-42.11 dan TR-42.12. TIA telah menetapkan hijau limau sebagai warna jaket kabel rasmi untuk OM5. 2. SWDM Gentian berbilang mod jalur lebar OM5 membenarkan penggunaan julat panjang gelombang yang lebih luas iaitu 850nm hingga 953nm, ia's wajar untuk mengurangkan kiraan gentian dengan menghantar berbilang panjang gelombang VCSEL dalam gentian berbilang mod yang sama. 3. Keserasian OM5 Kabel OM5 mempunyai saiz gentian yang sama iaitu OM4 dan OM3, yang bermaksud OM5 serasi sepenuhnya dengan gentian OM3 dan OM4. 4. Jarak Pengkabelan berbilang mod selalunya merupakan pilihan pertama untuk sambungan jarak dekat. Seperti yang kita ketahui, kord tampalan OM4 boleh menyokong panjang pautan sehingga 100m dengan transceiver 100G-SWDM4, Manakala OM5 boleh memanjangkan jangkauan kepada 150m dengan jenis transceiver gentian optik yang sama, menyediakan satu lagi pilihan yang lebih baik untuk pengoptimuman pusat data. 5. Kesan Kos OM5 OM5 menyediakan sokongan optimum bagi aplikasi SWDM yang baru muncul yang mengurangkan jumlah gentian yang diperlukan untuk penghantaran berkelajuan tinggi. Menggunakan OM5 akan memastikan pemasangan anda pada masa hadapan untuk tahun-tahun akan datang.
Parameter
LC-LC
Suhu bekerja (°C)
-40— +80
Kehilangan Sisipan (dB)
≤0.2
Kerugian Pulangan (dB)
≥45
Kekuatan tegangan (N)
≥55
Ketahanan(Masa)
Kenakan daya 1N selama 1 jam pada jarak 0.5meter dari belakang penyambung.
Profil Syarikat
kedai kerja
Pasukan kami
Pensijilan
Mengesyorkan Produk
Soalan Lazim
S1: Adakah anda syarikat perdagangan atau pengilang? A1: Kami adalah kilang. S2: Berapa lama masa penghantaran anda? A2: Secara umumnya ia adalah 5-10 hari jika barang itu ada dalam stok. atau ia adalah 15-20 hari jika barang tidak ada dalam stok, ia adalah mengikut kuantiti. S3: Adakah anda menyediakan sampel? adakah ia percuma atau tambahan? A3: Ya, kami boleh menawarkan sampel secara percuma tetapi tidak membayar kos pengangkutan. S4: Apakah syarat pembayaran anda? A4: Pembayaran<=1000USD, 100% lebih awal. Bayaran>= 1000USD, 30% T/T terlebih dahulu, baki sebelum penghantaran. S5: Bolehkah saya melawat anda? A5: Pasti, kilang kami berada di Shenzhen, China. Sila hubungi kami untuk membuat temujanji. S6: Bolehkah saya merundingkan harga? J6: Ya, kami mungkin mempertimbangkan diskaun untuk pelbagai muatan kontena bagi barangan campuran. S7: Berapakah caj penghantaran? A7: Ia bergantung pada saiz penghantaran anda dan kaedah penghantaran. Kami akan menawarkan caj kepada anda seperti yang anda minta. Jika anda mempunyai soalan lain, sila hubungi kami seperti di bawah:
Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

Disyorkan

Hantar pertanyaan anda

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

DISYORKAN

Kesemuanya dihasilkan mengikut piawaian antarabangsa yang paling ketat. Produk kami telah mendapat sambutan daripada pasaran domestik dan luar negara.
Mereka kini mengeksport secara meluas ke 200 negara.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu