VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. produceert, exporteert en levert uitstekende kwaliteit KEXINT LC-LC Duplex OM5 0,9/2,0/3,0 mm limoengroene glasvezelkabel. Wij kunnen u producten van de hoogste kwaliteit leveren binnen uw budget. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. zal altijd vasthouden aan het bedrijfsprincipe van 'kwaliteit eerst, klanten voorop' en streven naar het bouwen van een nog concurrerender en capabeler bedrijf dat streeft naar een nog betere toekomst.

Modelnummer:LC-LC duplex OM5Type:Glasvezel patchkabel
Plaats van herkomst:ChanaMerknaam:kexint
Aantal geleiders:2Kabel OD:2.0 mm of klantgericht:
kabellengte:cutomerizedGarantie:1 jaar
Sollicitatie:FTTH FTTB FTTX-netwerkCertificering:FCC, RoHS, CE

Producten Beschrijving:
1. Normen ANSI/TIA-492AAAE, werd in juni 2016 goedgekeurd voor publicatie na een 20 maanden durende, sectorbrede studie uitgevoerd door een speciale TIA-taskforce binnen TR-42.11 en TR-42.12. TIA heeft limoengroen gespecificeerd als de officiële kabelmantelkleur voor OM5. 2. SWDM OM5 breedband multimode-vezel maakt het gebruik van een veel breder golflengtebereik van 850nm tot 953nm mogelijk, het'Het is wenselijk om het aantal vezels te verminderen door meerdere VCSEL-golflengten in dezelfde multimode-vezel te verzenden. 3. OM5-compatibiliteit OM5-kabel heeft dezelfde vezelgrootte als OM4 en OM3, wat betekent dat OM5 volledig compatibel is met OM3- en OM4-vezel. 4. Afstand Multimode-bekabeling is vaak de eerste keuze voor verbindingen met een kort bereik. Zoals we weten, kan OM4-patchsnoer een verbindingslengte tot 100 m ondersteunen met 100G-SWDM4-transceivers, terwijl OM5 het bereik kan uitbreiden tot 150 m met dezelfde typen glasvezeltransceivers, wat een andere betere keuze biedt voor datacenteroptimalisatie. 5. OM5 Kosten Impact OM5 biedt optimale ondersteuning van opkomende SWDM-toepassingen, waardoor de hoeveelheid vezels die nodig is voor transmissies met hoge snelheid, wordt verminderd. Door OM5 te gebruiken, zijn uw installaties jarenlang toekomstbestendig.
Parameters:
LC-LC
Werktemperatuur (°C)
-40— +80
Invoegverlies (dB)
≤0.2
Terugkeerverlies (dB)
≥45
Treksterkte (N)
≥55
Duurzaamheid (Tijden)
Oefen een kracht van 1N uit gedurende 1 uur op een afstand van 0,5 meter vanaf de achterkant van de connector.
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands