VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Parametre:1*2Splitterforhold:15/85
Konnektor:SC/UPC-STIKBølgelængde:1310 /1490/1550
Produktnavn:FBT 1*2 0,9 MiniDirektivitet:18dB
Pakke:StålrørPakke (ekskl. støvler):90*20*10 mm
Højt lys:

fiberoptisk splitter

,

wdm komponenter

Produkt beskrivelse

Ikke ensartet Dwdm Fiber Optisk Power FBT 20/80 1×2 Coupler Mini 0,9 SC/UPC

Testrapport for dobbelt vindueskobling

S/N:1507220001
TESTMILJØ: Temperatur: 23℃±2℃. Relativ luftfugtighed: 60%±10%
TYPEFBT-1x2-SM-20/80-1310/1490/1550-1m-0,9-NC/NC
Test bølgelængdenm1270~1350&1510~1590
Produktion
1310nm1550nm
Ud 1Ud 2Ud 1Ud 2
IndføringstabdB7,671,277,671,36
Koblingsforhold%18,64 %81,36 %18,96 %81,04 %
PDLdB≤0,15
RetningsbestemtdB≥55
Driftstemperatur-20~+75
Stuetemperatur-40~+85
fiberlængdem1
DimensionmmФ3,0×54
Fiber type
Corning SMF-28e,9/125.900um
Stik
INGEN

Ansøgninger:

Fiberoptisk kommunikationssystem
FTTX-adgangsnetværk baseret på PON-struktur
Local loop og passivt optisk netværk (PON)
CATV netværk
LAN, WAN og MAN
Test af udstyr

Funktioner:

Bredt driftsbånd

Høj kanalisolering

Lavt indføringstab

Høj pålidelighed og stabilitet

Specifikationer:

Testrapport for dobbelt vindueskobling
S/N:1507220001
TESTMILJØ: Temperatur: 23℃±2℃. Relativ luftfugtighed: 60%±10%
TYPEFBT-1x2-SM-20/80-1310/1490/1550-1m-0,9-NC/NC
Test bølgelængdenm1270~1350&1510~1590
Produktion
1310nm1550nm
Ud 1Ud 2Ud 1Ud 2
IndføringstabdB7,671,277,671,36
Koblingsforhold%18,64 %81,36 %18,96 %81,04 %
PDLdB≤0,15
RetningsbestemtdB≥55
Driftstemperatur-20~+75
Stuetemperatur-40~+85
fiberlængdem1
DimensionmmФ3,0×54
Fiber type
Corning SMF-28e,9/125.900um
Stik
INGEN


Non Uniform Dwdm Fiber Optical Power FBT 20/80 1×2 Coupler Mini 0.9 SC/UPC 0

Vores tjenester: 

en. Professionel producent, 100% testet i mere end 3 gange.

b. Kunders løsninger på dage, ikke uger.

c. Varm service med omhyggelig opmærksomhed.

d. Kan give din specifikke forespørgsel inden for 24 timer.

e. Spar mange omkostninger, bring flere fordele for kunden at udvide forretningen.

f. Vi har 12 års erfaring på dette område. Vi er den professionelle leverandør, som du kan stole på.

Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk