Produkter
VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Rørmateriale:HytrelFibertype:G657A1
Type af stik:SC/UPCIndføringstab:13.8
Typisk for PDL:0,15dbAfkasttab:55 DB
Driftstemperatur:-40+80Fiberlængde:1,5m
Højt lys:

abs plc splitter

,

plc optisk splitter

 Funktioner 
·  Lavt indføringstab
·  Lavt polariseringsafhængigt tab
·  Fremragende miljøstabilitet
·  Fremragende mekanisk stabilitet
·  Telcordia GR-1221 og GR-1209
·  Valgfri stikterminering efter anmodning
·  Fås i 250um& 900um fiber, 2mm eller 3mm

 

Ansøgning:

Fiber til hjemmet (FTTH)

Passive optiske netværk (PON)

Local Area Networks (LAN)

Kabel-tv (CATV)

 
specifikationer 

1XN PLC specifikationer
Portkonfiguration
1x21x41x81x161x321x64
Fiber typeG652D/G657
Driftsbølgelængde (nm)1260-1650
Indsættelsestab (dB)Typisk3.97.210.313.616.720.2
Maks4.17.410.513.816.920.4
Tabsensartethed (dB)Maks0,60,80,81.01.51.8
Afkasttab (dB)Min555555555555
Polarisationsafhængigt tab (dB)Maks0,30,30,30,30,30,4
Direktivitet (dB)Min555555555555
Bølgelængdeafhængigt tab (dB)Maks0,30,30,30,50,80,8
Temperaturafhængigt tab (-40~+85℃)(dB)Maks0,50,50,50,50,81.0
Driftstemperatur (℃)-40~+85
Opbevaringstemperatur (℃)-40~+85
Pakkedimension (mm)Fan-out60x7x460x7x460x7x460x7x480x20x6100x40x6
Bar40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4
modul100x80x10100x80x10100x80x10120x80x18120x80x18141x115x18
Chassis40x4x440x4x440x4x450x7x450x7x460x12x4

 
Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss 0
 

Vores fordel:

1: Vi er en fabrik med mere end 200 ansatte og korte leveringstider.

 2: Produktet har bestået strenge tests, og kvaliteten er garanteret.

 3: Sydkorea importerer chips, arbejdet er mere stabilt;

 4: 100% support eftersalgsservice, hvis der er et problem i produktbrugsprocessen, kan vi erstatte det gratis for dig.

             
Hvorfor vælge  Kexint?
  1. Kvalitetssystem for ISO900, CE, FCC, ROHS registrering

  2. Fremstillingssystem

  3. R&D system

  4. Indkøbssystem

  5. Hurtig levering og bemærkelsesværdig service

  6. Rimelige priser

  7. Accepter ordrer i henhold til kundens krav

  8. Rig erfaring med OEM& ODM samarbejde

  9. Forsendelse, betaling og levering

Powered FTTH Passive Fiber Optic Splitter UPC 0.9mm 55 DB Return Loss 1

 























Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk