Fiberoptiske produkter
VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Fibertype:SM 9/125Indføringstab:0,35 dB Maks (0,15 dB Typ.)
Polsk type:APC til APCProduktnavn:MTP patch ledning
Stik A:Kvinde (uden stift)Stik B:Kvinde (uden stift)
Jakke OD:3,0 mmAfkasttab:>60db
Højt lys:

mtp fiberoptisk kabel

,

mtp mpo kabel

Ansøgning: 

1. CATV

2.Aktiv opsigelse af enheden

3.Telekommunikationsnetværk

4.Metro

5. Lokale netværk (LAN'er)

6. Databehandlingsnetværk

7.Testudstyr

8. Lokale installationer.

9. Wide Area Networks (WAN'er)


Konnektorydelse:

ModelSMMM
Connector Fiber Count8, 12, 24 kerne
PolerePC, APC
Husets farve

Standard (grøn),

Elite (gul)

Standard (beige)

Elite (Auqa)

Insertion Loss Standard typemindre end 0,7dBMindre end 0,5dB
Indføringstab Elite typeMindre end 0,35dBMindre end 0,3dB
AfkasttabPC>50dB, APC>60dB>30dB
Holdbarhed (500 parringer)mindre end 0,2dB 
Test Eave-længde1310/1550nm850/1300nm


 Fiberkabel ydeevne: 

Fiber typeOS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Fiberantal8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 kerner
Kabel diameter3,0 mm 5,5 mm eller tilpasset
Jakke farveGul, Orange, Aqua, Lilla
Jakke materialeOFNR, OFNP, PVC, LSZH
Trækstyrke500N
Driftstemperatur-20 til 70 ℃
Stuetemperatur-40 til 75 ℃

 

 

Skema: A  / B / C / D

12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9 / 125 Single mode LSZH Female to Female 0

 

12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9 / 125 Single mode LSZH Female to Female 1

12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9 / 125 Single mode LSZH Female to Female 2

 

Vores fordel:

1: Vi er en fabrik med mere end 200 ansatte og korte leveringstider.

2: Produktet har bestået strenge tests, og kvaliteten er garanteret.

3: Sydkorea importerer chips, arbejdet er mere stabilt;

4: 100% support eftersalgsservice, hvis der er et problem i produktbrugsprocessen, kan vi erstatte det gratis for dig.

 

 

 

 


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk