Mtp Mpo Patch ledning
VR
  • Produkter Detaljer.

Detaljerede oplysninger

Fibertype: OM3 Kabelmateriale: LSZH, OFNR, OFNP Tilgængelig
Transmissionsafstand: 300 M Leverandør af Connrctor Mtp: SENKO MTP hun (pinløs)
Farve på kabel: Vand blå Transmissionshastighed: 40 G
Bølgelængde: 850/1300nm Afkasttab: >30db
Højt lys:

mtp fiberoptisk kabel

,

mtp mpo kabel

Produkt beskrivelse

OM3 12 MTP MPO fiberoptisk patchledning 40G 3M LSZH SENKO Vandblå farve

100M OM3 12 MTP MPO fiberoptisk patchledning 3M LSZH SENKO Vandblå farve

 

 

     De nødvendige betingelser for opbygningen af ​​computerrummet og opbygningen af ​​tingenes internet! Standardtab, lavt tab, dækkende single-mode OM3, OM4 fiber; uanset om det er 12-kerner, 24-kerner eller 1U-96-kerner rack, 1U-144 core rack, fuld kædestøtte, one-stop service konstruktion, alt!

    MPO/MTP-patch-ledning er designet til multifiberløsninger med høj densitet, egnet til forskellige installationsmiljøer og nem at installere mellem hovedlinjen, datacentre og bygninger. Vores stamkabler er 100 % fabrikstestet og kan opfylde dine specielle krav.Alt MTP /MPO stik overensstemmelse med  GR-1435-Core, GR-326-CORE til patchcords, GR-1209-CORE og GR-1221-CORE Overensstemmende.

 

MPO:SENKO

 

Specifikationer:

 

Vare MPO/PC/F-MPO/PC/F-OM3-24B-3.0-5M-OFNP-AQUA-B
Tab af indsættelse PC<0,7 dB
Afkasttab PC>25 dB
Indsæt–træk test (500 gange)<0,3 dB
Driftstemperatur -40℃ ~ +80℃
Anti-trækkraft 15 kgf

 

Endefladegeometriske parametre og standarder:

 

Krav MM (50& 62,5/125) SM(APC)

Overfladehældningsvinkel

(X)

-0,2°/0,2° -0,2° / 0,2°

Overfladehældningsvinkel

 (Y)

-0,2°/ 0,2° 7.8°/ 8.2°
Fiberhøjde 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
Maksimal højdeforskel på alle optiske fibre <750 nm <600 nm
Kernehøjde (nm) -50-300 mm -50-300 mm

 

 

 

Vores fordel:
 
1: Vi er en fabrik med mere end 200 ansatte og korte leveringstider.
2: Produktet har bestået strenge tests, og kvaliteten er garanteret.
3: Sydkorea importerer chips, arbejdet er mere stabilt;
4: 100% support eftersalgsservice, hvis der er et problem i produktbrugsprocessen, kan vi erstatte det gratis for dig.

 

OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color 0

 

Skema: A  / B / C / D

OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color 1

Ansøgning:

 

 

OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color 2

 

OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color 3

 

OM3 12 MTP MPO Fiber Optical Patch Cord 40G 3M LSZH SENKO Water Blue Color 4

 

 

Vores firma lover:

 

1.Er du den rigtige fabrik

Ja, vi er den rigtige fabrik med 11 flere år historie.

2.Hvad er dit fibermærke?

Fibermærker inklusive: CONNING,FIBERHOME

3.Hvad er dine vigtigste produkter

Udendørs fiberoptiske kabler; indendørs fiberoptiske kabler;FTTH Drop kabler; ADSS;

Indendørs pansrede patch ledninger fiberkabel; Optiske patch-kabler SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisk patchledning.

4.Produktkvalitetsgarantiperiode?

25 år Garanti for fiberoptiske kabel

5.Har du certifikat for råmateriale?

Vibyggelangsigtet forhold samarbejde med kvalificeret ISO9001, ROHSmaterialeleverandørs.

6.Hvad er din leveringstid?

Inden for 24 timer for 30 km normale typer fiberoptiske kabel;

1 ~ 2 dage for fiberoptiske patch-kabler med 10000 stik.

7.MOQ: hvad er din mindste mængde

MOQ for fiberoptiske kabler: 1KM

Der er ingen MOQ påkrævet for fiberoptiske patch-kabler, som ders lager til normale slags.

8.Har du distributør i et andet land eller i hjemmet?

Indtil nu sælger vi vores produkter direkte til kunderne. Og fabrikspris kunne tilbydes.

9.Betaling:

For store ordrer: T/T, L/C

For små ordrer: T/T, Western Union og Paypal er acceptable.

10.Forsendelse& Levering:

For store ordrer: til søs (LCL eller FCL)

For små ordrer: til søs (LCL), med fly eller med kurertjenester, hvoraf enhver er valgfri.

 

 

 

 

 

 

Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk