VR
  • Produkter detaljer

När konkurrensen på marknaden blir hårdare och hårdare, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har ägnat större uppmärksamhet åt vikten av FoU av nya produkter. Under de senaste månaderna har vi ägnat oss åt utveckling av nya produkter och har framgångsrikt utvecklat KEXINT MTRJ MU MPO MTP Fiber Optic Pigtail för OM4 Fiber Optic Adapter. KEXINT MTRJ MU MPO MTP Fiberoptisk Pigtail för OM4 fiberoptisk adapter som används i telekomdelar, KEXINT MTRJ MU MPO MTP Fiberoptisk Pigtail för OM4 fiberoptisk adapter har en lovande applikationsutsikt.

Typ:Fiberoptisk patchkabel, GPON AdaptiveModellnummer:Pigtail 12färgad LC UPC
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:Kexint
Produktnamn:6-core 12-core 24-core Fiber Optic Pigtail för Fiber Optic Terminal BoxAnsökan:FTTH FTTB FTTX nätverk
Arbetsvåglängd (nm):1260~1650Certifiering:ISO9001:2008
Fibertyp:G652D, G657A2Material:LSZH jacka
Förvaringstemperatur (℃):-40~85Paket:Stålrör eller ABS
Modell:PLC Splitter LC UPC 1 * 16

Produktbeskrivning

Kära kunder,
Kontakta oss för bekräftelse innan du gör en beställning direkt.
Tack !


Features;
1). Låg insättningsförlust.
2). Låg PDL.
3).Hög avkastningsförlust.
4). Uniform Power Splitting.
5). Bred driftvåglängd: 1260-1650nm
6). Bred drifttemperatur: -40°C - 85°C

Atillämpning;
1. Fiberoptisk CATV
2. Fiber till hemmet (FTTH)
3.Passiva optiska nätverk (PON)
4. Lokala nätverk (LAN)
5. Fiberkommunikationssystem

Produktbeskrivning

Fördel:


1). Låg insättningsförlust.

2). Låg PDL.

3).Hög avkastningsförlust.

Mer:


4). Uniform Power Splitting.

5). Bred driftvåglängd: 1260-1650nm

6). Bred drifttemperatur: -40°C - 85°C

Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Rekommendera produkter
FAQ

F: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?

S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?

S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska