VR
  • Produkter detaljer

Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. har fått en anmärkningsvärd position i den berörda branschen genom år av ansträngningar, och det finns en stor möjlighet att företaget kommer att nå ett större framsteg i framtiden. Utvecklingen av teknik gör det möjligt för oss att utnyttja fler produktfördelar. På grund av dess praktiska användning och mångsidiga funktioner är produkten lämplig för ett brett spektrum av industrier som Enterprise Routers. Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. har länge velat bli ett av de mest inflytelserika företagen i branschen. För närvarande är vi upptagna med att förbättra vår kapacitet inom produkttillverkning och samla talanger, särskilt tekniska talanger, för att utveckla vår egen kärnteknologi.

Modellnummer:KXT-G5CTyp:ONU
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Använda sig av:FTTXNätverk:Ingen
XPON:GPON EPONAnsökan:FTTH FTTB FTTX nätverk
Extern strömförsörjning:DC 12V/1AVikt:0,4 kg
Nedströms:2,4 GbpsWLAN:1GE-port 3 FE-port
Tillämpliga fibrer:SM MM G655Knapp:Kraft
Mått:180*130*50 mmCertifiering:FCC, ce, PSB

Produktbeskrivning
Introduktion:
GPON ONT/HGU är designad för att uppfylla FTTH (Fiber To The Home) och triple play-tjänstbehov från fastnätsoperatörer.
Boxen är baserad på den mogna Gigabit GPON-tekniken, som har ett högt förhållande mellan prestanda och pris, och tekniken 802.11n WiFi (2T2R), Layer 2&3 och högkvalitativ VoIP också.

Det är mycket pålitligt och lätt att underhålla, med garanterad QOS för olika tjänster. Och den är helt kompatibel med tekniska föreskrifter som ITU-T G.984.x och tekniska krav på GPON-utrustning (version 2.1 och högre) från China Telecom.

Specialfunktioner:
Plug and play, integrerad automatisk detektering, automatisk konfiguration och automatisk uppgraderingsteknik för firmware.
Integrerad OMCI och TR069 fjärrkonfiguration och underhållsfunktion.
Stöd rik QinQ VLAN, DHCP Server/Relay och IGMP/MLD snooping multicast-funktion.
Stöd diagnostisk övervakning av fibersändare, fibersändare avaktiveras på distans.
Fullständig kompatibilitet med OLT baserat på Broadcom chipset etc.
Stöd 802.11n WiFi (2T2R) funktion.
Stöd NAT, brandväggsfunktion.
Stöd IPv4 och IPv6 dual stack.
Integrerad linjetestning kompatibel med GR-909 på POTS.
WAN-porten stöder blandat läge för brygga, router och brygga/router.

Specialfunktioner:


Plug and play, integrerad automatisk detektering, automatisk konfiguration och automatisk uppgraderingsteknik för firmware.


Integrerad OMCI och TR069 fjärrkonfiguration och underhållsfunktion.

Mer:

Stöd rik QinQ VLAN, DHCP Server/Relay och IGMP/MLD snooping multicast-funktion.

Stöd diagnostisk övervakning av fibersändare, fibersändare avaktiveras på distans.

Fullständig kompatibilitet med OLT baserat på Broadcom chipset etc.

Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Relaterade produkter

(1) 1 Port OLT ONU med LAN-utrustning Transceiver GPON ONU

(2) GPON ONU FTTH 4Port OLT 1GE+3FE+1POTS+WIFI

(3) 4Port OLT 1GE+3FE+1POTS+WIFI GPON ONU

(4) GPON ONU 1GE Gigabit

(5) FTTH ONU med PON 4 LanTransceiver

(6)GEPON SFU ONU 1-PON-gränssnitt 1-ports GE-gränssnitt

FAQ

F: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?

S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?

S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska