VR
  • Produkter detaljer

För många människor är KEXINT 7,0 mm blå jacka ODC fiberoptiska patchkablar 4 kärnor LC UPC FTTA installerad en viktig del av deras dagliga skötselrutin. Den fortsatta framgången för vår produkt har byggts på konsekvent och konkurrenskraftig prissättning, kvalitetsutförande, snabb responstid och enastående kundservice. Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. kommer att hålla jämna steg med strömmen och fokusera på att förbättra teknologin, och därigenom skapa och tillverka produkter som bättre passar kundernas behov. Vi siktar på att leda marknadstrenderna en dag.

Typ:Fiberoptisk patchkabelModellnummer:ODC Socket 4 Fiberkabel
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:Kexint
Fibermärke:Corning / YOFC / FiberhomeOut Slida:HDPE / LSZH
Antal fibrer:2/4/6/8/12/24Fibertyp:G652D,G657A1,G657A2,OM1,OM2,OM3,OM4
Slidans färg:SvartAnsökan:FTTH FTTB FTTX nätverk
Ytterjacka:PVC eller LSZHFörstärkning:Järn ELLER KFRP ELLER FRP
Paket:TrätrummaTyp av optisk:Optisk strömkabel

Produktbeskrivning

Beskrivning:
Bepansrad fiberkabel för utomhusbruk används för antennen och basstationens fjärröverföring. Fiberoptisk patchkabel är en typ av patchkabel för inomhus/utomhus, byggd på LSZH-kabel med 7,0 mm diameter, med vattenblockerande aramidgarn och UV-beständig blackout-jacka .HX producerar HELT ARMORED patchcord för tuff miljö, speciellt för motstånd mot gnagare och fågelmotstånd.

Funktioner:
Goda mekaniska och miljömässiga egenskaper;
Flamskyddsegenskaper uppfyller kraven i relevanta standarder;
De mekaniska egenskaperna hos jackan uppfyller kraven i relevanta standarder;
Mjuk, flexibel, vattentät, UV-beständig, lätt att lägga och skarva och med stor dataöverföringskapacitet;
Möta olika krav från marknaden och kunder;

Funktioner:

Goda mekaniska och miljömässiga egenskaper;

Flamskyddsegenskaper uppfyller kraven i relevanta standarder;
De mekaniska egenskaperna hos jackan uppfyller kraven i relevanta standarder;

Mjuk, flexibel, vattentät, UV-beständig, lätt att lägga och skarva och med stor dataöverföringskapacitet;
Möta olika krav från marknaden och kunder;

Ansökan:


Bepansrad fiberkabel för utomhusbruk används för antennen och basstationens fjärröverföring. Fiberoptisk patchkabel är en typ av patchkabel för inomhus/utomhus, 


byggd på LSZH-kabel med 7,0 mm diameter, med vattenblockerande aramidgarn och UV-beständig blackout-jacka.

Vårt företag
verkstad
Vårt lag
Certifieringar
Relaterade produkter
FAQ

F: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?

S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager, det är enligt kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?

S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska