Produkter
VR
  • Produkter detaljer

På Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. har alla våra anställdas ansträngningar resulterat i en stadig förbättring av vår FoU-kapacitet och lanseringen av optisk fiber snabbkoppling KEXINT FTTH fiberoptisk snabbkoppling SC APC Vi kan ge dig högsta kvalitet produkter inom din budget. Med blicken mot framtiden kommer den optiska fiberns snabbkoppling KEXINT FTTH Fiberoptisk snabbkoppling SC APC att fortsätta att följa vägen för oberoende innovation och fortsätta att introducera högteknologiska talanger som intellektuellt stöd och sträva efter att uppnå målet att bli en världs- klass företag.

Modellnummer:KXT-K09Typ:Fiberoptisk snabbkontakt
Härstamning:Guangdong, KinaVarumärke:KEXINT
Antal ledare:1Storlek:58 mm
Färg:GrönDriftstemperatur (℃):-40~85
Arbetsvåglängd (nm):1310/1490/1550Fibertyp:G652D, G657A
Certifiering:FCC, RoHS, ce

Produktbeskrivning
företagsprofil
verkstad
Certifieringar
Vårt lag
Rekommendera produkter
FAQ
F: Är du handelsföretag eller tillverkare?
A: Vi är fabriken.

F: Hur lång är din leveranstid?
S: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. eller så är det 15-20 dagar om varorna inte finns i lager är det enl
kvantitet.

F: Ger du prover? är det gratis eller extra?
S: Ja, vi kan erbjuda provet gratis men betalar inte fraktkostnaden.

F: Vilka är dina betalningsvillkor?
A: Betalning<=1000USD, 100% i förskott. Betalning>=1000USD, 30% T/T i förväg, balans före leverans.
Om du har en annan fråga är du välkommen att kontakta oss enligt nedan:
Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

Rekommenderad

Skicka din förfrågan

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

REKOMMENDERAD

De är alla tillverkade enligt de strängaste internationella standarderna. Våra produkter har fått favor från både inhemska och utländska marknader.
De exporterar nu i stor utsträckning till 200 länder.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuellt språk:svenska