Produkter
VR
  • Produkter Detaljer.

Detaljerede oplysninger

Funktioner: Multi Mode Rørmateriale: Hytrel
Type: 50/50 Type stik: SC FC LC SC
Driftsbølgelængdeområde: 850 Nm Fibertype: G657A1
Farve på kabel: orange IL(dB): 4,0dB
Højt lys:

fiberoptisk plc splitter

,

abs plc splitter

Produkt beskrivelse

Multimode 1×2 Fiberoptisk PLC Splitter 50/125 0,9 Hytrel Orange 850nm

1×2 MM Fiber Optisk PLC Splitter 0,9 50/125 0,9 Hytrel Orange 850 nm FBT 1*2 Multi Mode
   PLC 1×N Single Mode Fiber Optisk SplitterSC/UPC Connector splitter plc Neutral pakke eller tilpasset pakningsmåde. læg derefter i en karton.KEXINT tilbyder en række af 1×N og 2×N PLC splittere, De er alle med overlegen optisk ydeevne, høj stabilitet og høj pålidelighed til at opfylde forskellige applikationskrav. PLC 1×8 Single Mode Fiber Optical Splitter SC/APC Connector splitter plc Neutral pakke eller tilpasset pakningsmåde. læg derefter i en karton.Bare PLC splitter sætter PLC splitter chip og input, output optisk fiber array i et firkantet metalrør, ud med en diameter på 0,9 mm eller 250um bare fiber, fiber kan svejses, kan også behandle forskellige typer optiske fiberstik.
 
Funktioner:

Lavt indføringstab

Lav PDL Kompakt design
God kanal-til-kanal ensartethed

Bred driftsbølgelængde: Fra 1260nm til 1650nm
Bred driftstemperatur: Fra -40℃ til 85℃
Høj pålidelighed og stabilitet

 
Ansøgning:
          1. Fiber til hjemmet (FTTH)
          2. Passive optiske netværk (PON)
          3. Lokale netværk (LAN)
          4. Kabel-tv (CATV)

 
Præstationsindeks

Parameter SPEC Enhed
Bølgelængde 850/1300±15 nm
Koblingsforhold 50/50  
Indføringstab (ingen konnektor) ≤ 4.0 dB
Polarisation afhængigt tab (PDL) ≤ 0,3 dB
Returtab (ingen konnektor) ≥ 45 dB
Direktivitet ≥50 dB
Stuetemperatur -40~85℃
Fiber type Bare fiber MMC 50/125 OM1~OM3 (ingen tilslutning)  
Fiberlængde ≥1.1 m
Pakkedimension

Ф90*20*10

 

mm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm 0
 
Vores fordel:
              1: Vi er en fabrik med mere end 200 ansatte og korte leveringstider.
              2: Produktet har bestået strenge tests, og kvaliteten er garanteret.
              3: Sydkorea importerer chips, arbejdet er mere stabilt;
              
Multimode 1×2 Fiber Optic PLC Splitter 50/125 0.9 Hytrel Orange 850nm 1
 
 
 

Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk