Produkter
VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

PON:GPONDownstream rate:2,4 Gbps
Upstream rate:1,25 GbpsDimension:140mm*102mm*33mm (længde*bredde*højde)
Driftstilstand:-5 ~ +55 ℃, Driftsfugtighed: 10~90% (ikke-kondenseret)Knap:RST, Power
Optisk bølgelængde:Tx 1310nm, Rx 1490nmChipsæt:REALTEK/ZTE
Højt lys:

olt gepon

,

onu enhed

Produktbeskrivelser

♦ Overholder ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 og ITU G.984.4 giver omfattende GPON-netværkskompatibilitet

♦ Downstream-hastigheder på op til 2,488 Gbps og upstream-hastigheder op til 1,244 Gbps
♦ Fiberadgang og gigabit-port giver utrolig hurtige overførselshastigheder

♦ Understøtter OMCI (ONT Management Control Interface) fjernstyring

Tekniske genstandeBeskrivelser
ChipsætREALTEK/ZTE
Optisk grænseflade

1 GPON interface, SC single-mode/single-fiber,

Downstream-hastighed 2,5 Gbps, Upstream-hastighed 1,25 Gbps

Optisk bølgelængdeTx 1310nm, Rx 1490nm
Optisk grænsefladeSC/PC
RX-følsomhed< -25dBm @ 1490nm
LAN interface

Autoadaptive Ethernet-grænseflader, fuld/halv dupleks, RJ45-stik

DC strømforsyningDC 12V/1A, ekstern AC-DC strømadapter
KnapRST, Power
Strømforbrug≤ 10W
DriftstilstandDriftstemperatur: -5 ~ +55 ℃, Driftsfugtighed: 10~90% (ikke-kondenseret)
OpbevaringstilstandOpbevaringstemperatur: -30 ~ +60 ℃, Opbevaringsfugtighed: 10 ~ 90% (ikke-kondenseret)
Dimension120mm*80mm*30mm (længde*bredde*højde)
Nettovægt0,3 kg

 Dataservicefunktioner

1)Fuld hastighed ikke-blokerende kobling.

2)2048 MAC-adressetabel.

3)64 fuld rækkevidde 4095 VLAN ID

4)Support VLAN QinQ, transparent, tag, oversættelse, trunk osv.

5)Integreret portovervågning, portspejling, porthastighedsbegrænsning, port SLA osv.

6)Understøtter automatisk polaritetsdetektion af Ethernet-porte (AUTO MDIX).

7)Integreret IEEE802.1p QoS med prioritetskøer på fire niveauer.

8)Understøtte IPv4 IGMP snooping og IPv6 MLD snooping.

9)Understøtter bridging, router og bro/router blandet tilstand.

 

Anvendelsesdiagram

Network ONT Gigabit GEPON ONU , 1ge GPON and EPON ONU 1 PON Port 1GE port 20KM 0

Vores fordele:
1. Godt svar: Din forespørgsel relateret til vores produkter eller pris vil blive besvaret inden for 24 timer.

2. OEM&ODM: Vi kan hjælpe dig med at designe eller sætte dit logo og firmanavn ind i produkter.

3. Fjern teknisk support&Fuldstændig teknisk dokument

4. Garanti: 1 års garanti (Mens garantien ikke er ansvarlig for dem, der er ødelagt af vold eller opdateret med andre mærker.)

5. Engelsk software, engelsk indikator

6. Professionel, meget konkurrencedygtig pris

7. Stort lager, hurtig levering

8. Kvalitetssikring

 


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk