VR
  • Produktdetaljer

Produktegenskaber:

1) Enkelt LC- eller SC-stikkontakt optisk interface kompatibel

2) Hot-pluggable SFP-fodaftryk

3) 1310nm FP lasersender; 1550nm DFB lasersender

4) RoHS-kompatibel og blyfri

5) Op til 3 km på 9/125um SMF

6) Metalkabinet til lavere EMI

7) Enkelt 3,3V strømforsyning

8) Lavt effekttab<600mW

9) Kommercielt driftstemperaturområde: 0 til 70

10) Digital diagnostisk overvågning valgfri

Ansøgninger:

Gigabit Ethernet

Fiberkanal

WDM-applikation

Generelt:

Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivere er kompatible med Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). De overholder samtidigt Gigabit Ethernet som specificeret i IEEE STD 802.3 og 1x Fibre Channel som defineret i FC-PI-2 Rev. 10.0. De er RoHS-kompatible og blyfri.


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk