Produkter
VR
  • Produkter Detaljer.

Detaljerede oplysninger

Funktioner: Lav indsættelse og PDL bredt bølgelængdeområde Rørmateriale: Hytrel
Type: 1x8 Type stik: SC/APV
Driftsbølgelængdeområde: 1260-1650 Fibertype: G657A1
Farve på kabel: 12 farver IL(dB): 10,3dB
Højt lys:

abs plc splitter

,

plc optisk splitter

Produkt beskrivelse

ABS 1x8 Optisk Splitter 10,3dB Miniature Høj stabilitet Pålidelighed

Minimodul 0,9 Fiberoptisk PLC-splitter 1*8 0,9 SC/APC 1×8 Miniature Optisk splitter G657A1 Hytrel

   KEXINT tilbyder en række af 1×N og 2×N PLC splittere, De er alle med overlegen optisk ydeevne, høj stabilitet og høj pålidelighed til at opfylde forskellige applikationskrav. PLC 1×8 Single Mode Fiber Optical Splitter SC/APC Connector splitter plc Neutral pakke eller tilpasset pakningsmåde. læg derefter i en karton.Bare PLC splitter sætter PLC splitter chip og input, output optisk fiber array i et firkantet metalrør, ud med en diameter på 0,9 mm eller 250um bare fiber, fiber kan svejses, kan også behandle forskellige typer optiske fiberstik.

 

Funktioner:

Lavt indføringstab, højt returtab
FTTX netværk
lav PDL
Miljøstabil
1*N Black box plc splitter er baseret på Planar Waveguide Technology. De giver en omkostningseffektiv og pladsbesparende netværksløsning, nøglekomponenter i FTTX-netværk
 
Ansøgning:
Fiber til hjemmet (FTTH)
Passive optiske netværk (PON)
Local Area Networks (LAN)
Kabel-tv (CATV)

 

Præstationsindeks

Type Enhed 1 X 4 1 X 8 1 X 16 1 X 32
Optisk fiber diameter um 9/125 um(smf-28)
bølgelængde nm 1260~1620
Indføringstab dB <7,0 <10.6 <14,0 <17.3
Ensartethed dB <0,6 <1.0 <1.5 <2.3
PDL tab dB <0,30 <0,30 <0,30 <0,30
Direktivitet dB >55
Afkasttab dB >50
Driftstemperatur -40~ +85
Stuetemperatur -40 ~ +85
Enhedsdimension mm 4 0X 4 X 4 4 0X 4 X 4 5 0X 4 X 4 5 0X 7 X 4
Mini-modul Dimension mm 5 0X 7 X 4 5 0X 7 X 4 6 0X 12 X 4 8 0X20 X 6
Modul Dimension mm 100 X 80 X 10 100 X 80 X 10 120 X 80 X 18 140 X 115 X 18
 
 
 
ABS 1x8 Optical Splitter 10.3dB Miniature High Stability Reliability 0
 
Vores fordel: 1: Vi er en fabrik med mere end 200 ansatte og korte leveringstider.
              2: Produktet har bestået strenge tests, og kvaliteten er garanteret.
              3: Sydkorea importerer chips, arbejdet er mere stabilt;
              
 
 
 
 

ABS 1x8 Optical Splitter 10.3dB Miniature High Stability Reliability 1

Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk