Hem
VR
  • Produktinformation
Beskrivning:

MTP Kvinna / Man OM4 Fiber Optic Patch Cord
MTP AOC-enheterna är installerade i aktiv optisk kabel, till exempel QSFP / QDR / CXP. Använda MTP-ferrule och FA för att montera mini höghastighetsanslutna plåster.
Optisk fiberkabel från 2Core till 24Core
Fiber: kan välja SM 9/125 eller mm: 62,5 / 125, 50/125, OM1, OM2, OM4
Låg förlust patch cord
Specifikationer:
kontaktdimensioner-7,75 mm höjd x 61 mm djup
Antal fibrer - 12
Jacket material - PVC (Ofenr Riser-rated)
Jacka OD - 3.0mm
Installation Dragbelastning -100N (445 IBS)
Långtidsdragsbelastning -50N (222Lbs)
Installation Minsta böjningsradie -4,5 cm (1,8 tum)
Långsiktigt minsta böjningsradie -3,0 cm (1,2 tum)
Dämpning vid 850 nm -3.5db / km
Dämpning vid 1300 nm -1,0 db / km
Maximal kontaktförlust -0,50 dB
Typisk returförlust -22 dB
OperationG-temperaturen --20 ℃ till + 70 ℃

Fördel:

UL-certifikat gör att kvalitetsspaken är bäst.
Oberoende forskning och utveckling kan ändras enligt kundens krav

OEM-paket tillgängligt, vi kan skriva ut din färgade logotyp, skriva ut din OEM-box, OEM-kartong  

19-tums standardstorlek, passform för 19-tums rack, 23-tums storlek är tillgänglig på begäran.

Mer:

Standard storlek är 1U, 2U, eller 4U är tillgängliga på begäran
12,24,48,96PPORT Valfritt
Lämplig för SC, FC, ST, LC-adapter, duplex och simplex båda tillgängliga.
 Smart design för att leverera fast skydd för optisk kabelanslutning och optisk fiberadapterinstallation
Ge uppsägning, skydd, anslutning, hantering av fiberoptisk kabel
Full montering (laddad) eller tom panel tillval

Vårt företag
arbetsbutik
Kundfoto

Gynnsam kommentar

Hallå där,
Jag är från Spanien Vi erbjuder lösningar& Designad och tillverkat installationsnätverk.

Kexint kommer att besöka oss varje år och göra lite marknadsundersökning för att se trender från lokala, det är viktigt för oss.

Gynnsam kommentar

Hej allihopa,
Vårt företag från Ryssland som den inhemska ryggradsleverantören.

Vi arbetade med Kexint sedan 2011, jag gillar dem så mycket generellt ansvarigt& yrke.

Gynnsam kommentar

Hallå där,

Vi från Europa det största teknologibolaget,

Snabb leverans och ansvarsfull tjänst Kexint alway uppdaterade den senaste feedbacken till mig Jag älskar att göra affärer med dem.

Vårt lag
Certifikat
Relaterade produkter

(1) MPO / MTP kvinnlig fiberoptisk patchkabel för 8 kärna

(2) Singlemode Fiber Optic Patch Cords med LSZH Jacket

(3) Fiberoptisk patchkabel med 3,0 mm fiberkabel

(4) MPO / MTP kvinnlig fiberoptisk patchkabel för 8 kärna

(5) Fiberoptiska patchband med LSZH-jacka

FAQ

Fråga: Är du handelsföretag eller tillverkare?

A: Vi är fabrik.

F: Hur länge är din leveranstid?

A: Generellt är det 5-10 dagar om varorna finns i lager. Eller det är 15-20 dagar om varorna inte finns i lager är det enligt kvantitet.

F: Ger du prover? Är det gratis eller extra?

A: Ja, vi kunde erbjuda provet gratis, men betalar inte kostnaden för frakt.

Fråga: Vad är dina betalningsvillkor?

A: Betalning<= 1000USD, 100% i förväg. Betalning>= 1000USD, 30% T / T i förväg, balans före avstängning.
Om du har en annan fråga, kan du kontakta oss enligt nedan

Grundläggande information
  • Grundades år
    --
  • Affärs Typ
    --
  • Land / Region
    --
  • Huvudindustrin
    --
  • huvudprodukter
    --
  • Företags juridisk person
    --
  • Totala anställda
    --
  • Årlig produktion
    --
  • Exportmarknad
    --
  • Samarbetade kunder
    --

KONTAKTA OSS

Dra nytta av vår oöverträffade kunskap och erfarenhet, vi erbjuder dig den bästa anpassningstjänsten.

SKICKA OSS ETT MEDDELANDE

Det första vi gör är att träffa våra kunder och prata igenom deras mål för ett framtida projekt.
Under det här mötet är du välkommen att kommunicera dina idéer och ställa många frågor.

Skicka din förfrågan

Välj ett annat språk
English English bahasa Indonesia bahasa Indonesia Suomi Suomi فارسی فارسی Ελληνικά Ελληνικά dansk dansk русский русский Português Português français français italiano italiano Español Español العربية العربية Deutsch Deutsch Zulu Zulu Pilipino Pilipino Nederlands Nederlands Bahasa Melayu Bahasa Melayu svenska svenska
Aktuellt språk:svenska