Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. blijft altijd goed op de hoogte van de technische ontwikkeling en nieuwe product R&D, wat garandeert dat we regelmatig nieuwe producten kunnen ontwikkelen. Technologische innovatie is een belangrijke factor voor producten om kernconcurrentievermogen te vormen en concurrentievoordeel te behouden. Vertrouwend op onze uitstekende producten en verstandige marketingstrategie, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. zijn er vast van overtuigd dat we in de toekomst een groot marktaandeel zullen veroveren en ook onze stakeholders ten goede zullen komen.

Modelnummer:KXT-SC/APC 200MType:Glasvezelkabel
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Gebruiken:FTTHGarantietijd:2 jaar
Netwerk:GeenConnectortype:SC/APC
Lengte:200mBuitenmantel::LSZH
demping:0,3 bij 1310nm,<0.25 at 1550nmCertificering:ISO9001:2008
Single-mode vezel:G657A2

product beschrijving

 1 Toepassingen:

Lokaal netwerk (LAN)
Datacommunicatienetwerk
Telecommunicatie optisch transmissienetwerk
Optisch toegangsnetwerk (OAN)
Actieve apparaatbeëindiging
Glasvezel datatransmissie
Testapparatuur en CATV
Gigabit Ethernet

2. Kenmerken van het optische vezelpatchsnoer:
2.1 Type connector: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2.2 Beentje Eindvlak: PC,UPC,APC
2.3 Kerntype: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A
Multimode (MM: 50/125um, 62.5/125um, OM3 of OM4)
2.4 Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores...
2.5 Kabeldiameter:φ3,0 mm,φ2,0 mm,φ0,9 mm
2.6 Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
2.7 Schedetype: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, plenum, gepantserd

3 . Connectorspecificatie:
Specificatie
SC, FC, LC
ST, MU, MT-RJ, SMA
MTP, MPO
E2000
Single-mode
Multimode
Single-mode
Multimode
Multimode
Single-mode
Single-mode
UPC
APC
pc
UPC
pc
pc
APC
UPC
APC
invoegverlies
≤0.3
≤0.3
≤0.3
≤0.3
≤0.3
≤0,7
≤0,75
≤0.3
≤0.3
Terugkeer verlies
≥50
≥60
≥30
≥50
≥30
≥25
≥45
≥55
≥75
Golflengte
1310/1510
1310/1510
1310/1510
uitwisselbaarheid
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Trilling
≤0.2
≤0.2
≤0.2
≤0.2
Bedrijfstemperatuur:
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Bewaar temperatuur
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabeldiameter:
φ3.0,φ2.0,φ0,9
φ3.0,φ2.0,φ0,9
φ3.0,φ2.0,φ0,9
Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands