Alat Gentian Optik
VR
  • Butiran produk.

Maklumat Terperinci

Dimensi: 130×69×29mm Penyambung: FC、 SC、 Penyambung ST
Julat Pengukuran (dBm): -40dBm~+10dBm Julat panjang gelombang: 800~1650
Bekalan Kuasa: 3pcs Bateri AAA Ralat Pengukuran Mod Burst:
Berat (kg): 160 G Julat Pengukuran: -70~+10dBm
Cahaya Tinggi:

Meter Kuasa Optik 1625nm

,

Meter Kuasa Optik 1490nm

,

Penguji Kuasa Optik FTTH

Penerangan Produk

Penyambung FTTH FC SC ST 1490nm 1625nm Meter Kuasa Optik

Meter Kuasa Optik Mini Alat Gentian Optik -70~+10dBm FC , SC , Penyambung ST

 

Pengenalan ringkas:
 
   Meter Kuasa Optik Reka Bentuk Mini ialah instrumen ujian yang dibangunkan sendiri yang digunakan secara meluas untuk pemasangan, operasi dan penyelenggaraan rangkaian gentian optik. Ia  boleh menguji kuasa optik dalam julat 800~1700nm panjang gelombang. Terdapat 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, enam panjang gelombang yang ditentukur. 
   J: Julat ukuran: -70~+10dBm , panjang gelombang yang ditentukur: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm 
   C: Julat ukuran: -50~+26dBm , panjang gelombang yang ditentukur: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
 
Ciri-ciri:
 
   1. Ketepatan pengukuran dan resolusi paparan yang tinggi
   2. Tindak balas dan pengukuran pantas: Ia boleh memaparkan penjejakan pantas dan pengukuran masa nyata kuasa optik apabila kuasa output berubah.
   3. Julat ukuran yang luas: ia boleh memberikan 80dB julat pengukuran kuasa optik
   4. Enam panjang gelombang yang ditentukur: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm dan 1625nm (panjang gelombang lain boleh disediakan mengikut pelanggan’s permintaan).
   5. Penyambung SC+ST+FC disertakan
   6. Menyediakan pengukuran kuasa optik mutlak dan pengukuran kuasa relatif.
   7. Pemantauan masa nyata dan memaparkan tahap bateri
   8. Notis amaran tersedia apabila bateri lemah.
   9. Fungsi auto-mati
   10. Paparan LCD lampu latar
   11. Bateri AAA yang lebih senang dibawa
   12. Fungsi penentukuran diri pengguna
 
TeknikalSpesifikasi:
 
Julat ukuran dBm -70~+10 dBm -50~+26 dBm
Julat panjang gelombang(nm) 800~1650
Ditentukur panjang gelombang

850nm,1300nm,1310nm,1490nm,1550nm,

1625nm (panjang gelombang lain atas permintaan)

Pengesan Inga As
Ketepatan <±3% (-10dBm,22℃)
Resolusi Kelinearan:0.1%,Bukan kelinearan:0.01dBm
Suhu bekerja -10℃~+50℃
Suhu penyimpanan -20℃~+70℃
Kelembapan relatif 90%(+30℃),
penyambung FC/PC boleh alih SC/PC, ( ST sebagai Pilihan)
Bekalan kuasa 3pcs bateri AAA
Bekalan kuasa DC

Aksesori pilihan yang memerlukan khas

pesanan

Menyokong kerja input kuasa pelbagai (AC

90-240)

Jam bekerja >120 jam (tanpa lampu latar)
Berat(g) 160g
Dimensi(mm) 130×69×29
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FTTH FC SC ST Connector 1490nm 1625nm Optical Power Meter 0FTTH FC SC ST Connector 1490nm 1625nm Optical Power Meter 1FTTH FC SC ST Connector 1490nm 1625nm Optical Power Meter 2

FTTH FC SC ST Connector 1490nm 1625nm Optical Power Meter 3

 

 

Syarikat kami boleh menjadi pengeluaran OEM, kualiti memenuhi keperluan persekitaran EU, dan terdapat banyak pengedar di seluruh dunia.

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu