Optik Wdm
VR
  • Butiran produk.

Maklumat Terperinci

Nisbah Pemisah: 10/90 Penyambung: PENGHUBUNG SC/UPC
Parameter: 1*2 Panjang gelombang: 1310 /1490/1550
Pakej: Tiub Keluli Nama Produk: FBT 1*2 0.9 Mini
Directivity: 18dB Pakej (tidak termasuk Kasut): 90*20*10 Mm
Cahaya Tinggi:

pembahagi gentian optik

,

komponen wdm

Penerangan Produk

Rangkaian CATV Optik WDM FBT 10/90 1×2 Coupler Fused Tirus Splitter Bundle

FBT 1×2 10/90 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 SC/UPC Kuasa Optik Tidak Sekata

    Syarikat kami hanya boleh tarik 1× 4 atau kurang pada satu masa menggunakan proses tirus selari. Untuk 1× 4 atau lebih peranti, berbilang 1× 2 peranti disambungkan bersama. Keseluruhannya dibungkus dalam kotak splitter.

    Pembahagi optik tirus bercantum menggabungkan dua atau lebih gentian optik bersama-sama, kemudian mencairkan dan meregangkannya pada mesin tirus, dan memantau perubahan nisbah pemisahan dalam masa nyata. Selepas nisbah pemisahan mencapai keperluan, ia menamatkan lebur dan regangan. Gentian lain digunakan sebagai hujung input, dan hujung satu lagi digunakan sebagai hujung keluaran berganda.

    

Aplikasi:

 

Sistem komunikasi gentian optik
Rangkaian capaian FTTX berdasarkan struktur PON
Gelung setempat dan rangkaian optik pasif (PON)
Rangkaian CATV
LAN, WAN dan MAN
Peralatan ujian

 

Ciri-ciri:

 

Jalur Operasi Luas

Pengasingan Saluran Tinggi

Kehilangan Sisipan Rendah

Kebolehpercayaan dan Kestabilan yang Tinggi

 

Spesifikasi:

 

Laporan Ujian Dual Window Coupler
S/N: 1507220001
PERSEKITARAN PENGUJIAN: Suhu: 23℃±2℃. Kelembapan Relatif:60%±10%
JENIS FBT-1x2-SM-10/90-1310/1490/1550-1m-0.9-NC/NC
Ujian Panjang Gelombang nm 1270~1350&1510~1590
Pengeluaran 1310nm 1550nm
Keluar1 Keluar2 Keluar1 Keluar2
Kehilangan Sisipan dB 10.72 0.71 10.77 0.70
Nisbah Gandingan % 9.07% 90.93% 8.94% 91.06%
PDL dB ≤0.15
arah dB ≥55
Suhu Operasi -20~+75
Suhu Penyimpanan -40~+85
gentian Panjang m 1
Dimensi mm Ф3.0×54
Jenis Gentian Corning SMF-28e,9/125,900um
Penyambung TIADA

 

CATV Network Optical WDM FBT 10/90 1×2 Coupler Fused Tapered Splitter Bundles 0

 

CATV Network Optical WDM FBT 10/90 1×2 Coupler Fused Tapered Splitter Bundles 1


CATV Network Optical WDM FBT 10/90 1×2 Coupler Fused Tapered Splitter Bundles 2

 

 

Perkhidmatan kami:

 

a. Pengilang profesional, 100% diuji lebih daripada 3 kali.

b. Penyelesaian pelanggan dalam beberapa hari, bukan minggu.

c. Perkhidmatan mesra dengan perhatian yang teliti.

d. Boleh memberikan pertanyaan khusus anda dalam masa 24 jam.

e. Menjimatkan banyak kos, membawa lebih banyak faedah untuk pelanggan mengembangkan perniagaan.

f. Kami telah berpengalaman selama 12 tahun dalam bidang ini. Kami adalah pembekal profesional yang boleh anda percayai.

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu