Produk
VR
  • Butiran produk.

Maklumat Terperinci

nama: Kord Tampalan Panjang MTP Permohonan: Rangkaian CATV Telekom FTTX
Panjang: 3M Jenis gentian: Multimode
Tampalan Gentian Optik: Kabel MTP MPO Penyambung: MTP
Jenis Penyambung: MTP Perempuan Mod Gentian: OM3
Warna: hijau
Cahaya Tinggi:

kabel gentian optik mtp

,

kabel batang mtp

Penerangan Produk

Kord Tampalan Gentian Optik OM3 MTP-MTP OM4 12 Penyesuai Kabel 40G 300M

 Kord Tampalan Gentian Optik OM3 MTP-MTP OM4 12 Penyesuai Kabel 40G 300M
 
   Kord tampalan KEXINT MPO / MTP direka bentuk untuk penyelesaian multifibers berketumpatan tinggi, sesuai untuk persekitaran pemasangan yang berbeza dan mudah dipasang di antara saluran batang, pusat data dan bangunan. Kabel batang kami adalah 100% diuji kilang dan boleh memenuhi keperluan khas anda. Semua Pematuhan penyambung MTP/MPO dengan Pematuhan Telcordia GR-1435-Core.
 
Permohonan
1. Saiz standard 19-inci, sesuai untuk rak 19-inci, saiz 23-inci disediakan atas permintaan.
2. Saiz standard ialah 1U, 2U atau 4U tersedia atas permintaan
3. 12,24,48,96Port pilihan
4. Sesuai untuk penyesuai SC, FC, ST, LC, dupleks dan simpleks kedua-duanya tersedia.
5. Reka Bentuk Pintar untuk membekalkan perlindungan firma untuk sambungan terminal kabel optik dan pemasangan penyesuai gentian optik
6. Menyediakan penamatan, perlindungan, sambungan, pengurusan kabel gentian optik
7. mematuhi RoHS
8. Pemasangan penuh (dimuatkan) atau panel kosong pilihan
9. Warna hitam atau Putih
 
Spesifikasi produk

item MPO/PC/F-MPO/PC/F-OM3-12B-3.0-5M-OFNP-AQUA-B
Kehilangan kemasukan PC<0.7 dB
Pulangan kerugian PC>25 dB
Sisipkan–ujian tarik (500 kali)<0.3 dB
Suhu operasi -40℃ ~ +80℃
Daya anti-tegangan 15kgf

 
 
Parameter dan piawaian geometri muka akhir

Keperluan MM (50& 62.5/125) SM(APC)
Sudut kecondongan permukaan
(X)
-0.2°/0.2° -0.2° / 0.2°
Sudut kecondongan permukaan
(Y)
-0.2°/ 0.2° 7.8°/ 8.2°
Ketinggian gentian 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
Perbezaan ketinggian maksimum semua gentian optik <750nm <600nm
Ketinggian teras(nm) -50-300 mm -50-300 mm

 

 

Gambar
1. Kehilangan sisipan yang rendah
Gentian disambungkan oleh penyesuai melalui lengan terbuka dalaman. Kami menawarkan penyesuai dalam pelbagai bentuk dan persembahan untuk memastikan sambungan antara pelompat gentian.

2. Kebolehulangan yang baik
Digunakan secara meluas dalam bingkai pengedaran gentian optik (ODF), jadual instrumen gentian optik, LAN gentian optik, dll.

3. Pengasingan yang baik
Medan isyarat diasingkan secara elektrik daripada terminal kawalan utama untuk mengelakkan kehilangan terminal kawalan utama secara tidak sengaja

 
 
Kelebihan:
1. Sijil UL menjadikan tuil kualiti menjadi yang terbaik.
2. Penyelidikan dan pembangunan bebas, Boleh diubah suai mengikut keperluan pelanggan
3. Pakej OEM tersedia, kami boleh mencetak logo berwarna anda, mencetak kotak OEM anda, Kadbod OEM
 
OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 0

OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 1
OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 2

 
 

Kelebihan kami:
1. Balasan yang baik: Pertanyaan anda berkaitan dengan produk atau harga kami akan dijawab dalam masa 24 jam.
2. OEM&ODM: Kami boleh membantu anda untuk mereka bentuk atau meletakkan logo dan nama syarikat anda ke dalam produk.
3. Sokongan Teknikal Jauh&Dokumen Teknikal Penuh
4. Waranti: Waranti 1 tahun (Walaupun waranti tidak bertanggungjawab bagi mereka yang dilanggar oleh keganasan atau dikemas kini dengan jenama lain.)
5. Perisian Bahasa Inggeris, Penunjuk Bahasa Inggeris
6. profesional, harga yang sangat kompetitif
7. Stok Besar, Penghantaran Cepat
8. Jaminan Kualiti

Profil Syarikat
 
SHENZHEN KEXINT TECHNOLOGY CO.,LTD. Merupakan perusahaan teknologi tinggi yang menumpukan kepada gentian optik dan komunikasi rangkaian, menyediakan rangkaian penuh produk dan penyelesaian dalam sistem FTTH(FTTX), sistem Pengkabelan Generik (ALL-LAN).

OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 3 OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 4


Ia meliputi kawasan seluas 2000 meter persegi. Syarikat itu mempunyai pembuatan yang tepat& peralatan ujian, KEXINT telah lulus pensijilan perusahaan ISO 9001:2008, dan produk telah dieksport ke lebih daripada 15 negara. Produk utama termasuk penyambung gentian optik, Penyambung Pantas Gentian, Kord Patch Gentian, Penyesuai gentian, Atenuator gentian, Pengganding gentian, PLC pembahagi CWDM,DWDM,OADM, modul MPO/MTP, Kotak Terminal Gentian Optik, Penutupan Sambungan Gentian Optik dan lain-lain. Produk digunakan secara meluas dalam telekom, penyiaran& televisyen, kejuruteraan kuasa, serta beberapa industri lain. Lebih-lebih lagi, kami telah menjalin hubungan perniagaan yang mesra dengan banyak syarikat telekomunikasi di dalam dan luar negara.

OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 5  OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 6
OM3 Fiber Optical Patch Cord MTP-MTP OM4 12 Cable Adapter 40G 300M 7

 
 

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu