Produk
VR
  • Butiran produk.

Maklumat Terperinci

Panjang gelombang: 1310 1490 1550 Parameter: 1*N /2*N
Nisbah Pemisah: 5/95 10/90 15/85 20/80 25/75 30/70 35/65 40/60 45/65 50/50 Penyambung: PENGHUBUNG SC LC FC /UPC /APC
Pakej: Tiub Keluli Permohonan: Rangkaian FTTH FTTB FTTX
Nama Produk: FBT 1*2 0.9 Mini Pakej (tidak termasuk Kasut): 90*20*10 Mm
Cahaya Tinggi:

komponen wdm

,

peralatan wdm

Penerangan Produk

FBT 1×2 Pengganding Gentian Optik WDM Mini 0.9 50/50 Penyambung SC APC 1310 1490 1550

FBT 1×2 Pengganding Gentian Optik WDM Mini 0.9 SC Penyambung APC 1310 1490 1550

 

    kami menyediakan keseluruhan siri produk pembahagi 1xN dan 2xN yang disesuaikan untuk aplikasi tertentu. Semua produk memenuhi GR-1209-CORE dan GR-1221-CORE.Kami menawarkan penjodoh/pemisah sebaris jenis pokok dan bintang. Mereka menyediakan penyelesaian yang boleh dipercayai untuk memisahkan/menggabungkan isyarat. Nisbah pemisahan berjulat daripada port 1x2 hingga 1x32 untuk penjodoh pokok dan dari 2x2 hingga 2x32 untuk penjodoh bintang. Tersedia dalam tingkap panjang gelombang tunggal, dwi dan tiga kali ganda (1310/1490/1550nm) . Pemisah FBT Gentian Optik ialah sejenis peranti pengurusan kuasa optik yang direka menggunakan teknologi Pita Biconical Fused. Ia mempunyai saiz yang kecil, kebolehpercayaan yang tinggi, kos yang murah dan keseragaman saluran ke saluran yang baik, dan digunakan secara meluas dalam rangkaian PON untuk merealisasikan pemisahan kuasa isyarat optik.

 

ciri-ciri

____________________________________________________________

Struktur yang ketat dan halus
Parameter yang sangat baik pada IL& RL
Kebolehpercayaan dan arahan yang tinggi
Panjang gelombang tidak sensitif
Prestasi suhu rendah suhu tinggi yang baik
Aplikasi kejuruteraan yang mudah
polarisasi halus
Panjang gelombang skop yang luas

 

Aplikasi

_________________________________________________________________

 

Sistem komunikasi gentian optik
Rangkaian capaian FTTX berdasarkan struktur PON
Gelung setempat dan rangkaian optik pasif (PON)
Rangkaian CATV
LAN, WAN dan MAN
Peralatan ujian

 

Spesifikasi

_________________________________________________________________

Laporan Ujian Pengganding Tiga Tetingkap
S/N: 20190139186001
JENIS OC-1X2-SM-50/50-345-1m-0.9-SC/APC
Ujian Panjang Gelombang nm 1310/1490/1550
Nisbah Gandingan 50/50
Pengeluaran 1310 1490 1550
Keluar1 Keluar2 Keluar1 Keluar2 Keluar1 Keluar2
Kehilangan Sisipan dB 3.44 3.09 3.16 3.30 3.42 3.17
Nisbah Gandingan % 48.01% 51.99% 50.77% 49.23% 48.57% 51.43%
PDL dB ≤0.20
arah dB ≥45
Suhu Operasi -20~+70
Suhu Penyimpanan -40~+85
gentian Panjang m 1.0
Dimensi mm ¢3*54
Jenis Gentian Corning SMg657A2 9/125,0.9mm
Penyambung SC/APC

 

FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550 0

FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550 1

Perkhidmatan kami:

____________________________________________________________

 

1.Pengilang profesional, 100% diuji lebih daripada 3 kali.

2.Penyelesaian pelanggan dalam beberapa hari, bukan minggu.

3.Perkhidmatan mesra dengan perhatian yang teliti.

4.Boleh memberikan pertanyaan khusus anda dalam masa 24 jam.

5.Menjimatkan banyak kos, membawa lebih banyak faedah untuk pelanggan mengembangkan perniagaan.

6.Kami telah berpengalaman selama 12 tahun dalam bidang ini. Kami adalah pembekal profesional yang boleh anda percayai.

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu