VR
  • Produkter Detaljer.

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. er regnet for fremstilling og levering af KEXINT Singlemode G657A2 SC/APC 0,9 ​​mm retur 65dB Optisk Fiber Patch Cord Pigtail, der er fremstillet ved hjælp af materialer af højeste kvalitet. Den er designet i overensstemmelse med den nationale standard. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. vil levere tjenester af høj kvalitet og give kunderne en bedre oplevelse. På denne måde kan virksomheden fortsætte med at styrke sin fremtidige styrke inden for teknologisk innovation og stræbe efter at skabe komplette produkter Økologisk kæde.

Model nummer:Pigtail SC/APC Singlemode G657A2Type:Fiberoptisk patch-ledning
Oprindelsessted:Shenzhen KinaMærke navn:KEXINT
Brug:FTTHGarantitid:1 ÅR
Netværk:Ingen, POE, wifi, 4gProduktnavn:KXT-PC-SC/APC-0,9-1,5M
Farve:GrønModel:Enkelt model
Fibertype:G652D/G657A1/G657A2Afkasttab:65dB
Konnektor:SC/APCMOQ:100 STK
Pris::0,274 $/STKEmballagedetaljer::1 stk En pose, 250 stk. En lille æske, 1500 stk en karton
Forsyningsevne::2500 stk 1 dag

Produkt beskrivelse
Specifikation
Model nummer
Pigtail SC/APC Singlemode G657A2
Type
Fiberoptisk patch-ledning
Oprindelsessted
Shenzhen Kina
Mærke navn
KEXINT
Brug
FTTH
Garantitid
1 ÅR
Produktnavn
KXT-PC-SC/APC-0,9-1,5M
Farve
Grøn
Model
Enkelt model
Fiber type
G652D/G657A1/G657A2
Afkasttab
65dB
Stik
SC/APC
MOQ
100 STK
Pris:
0,274 $/STK
Emballage detaljer:
1 stk En pose, 250 stk. En lille æske, 1500 stk en karton
Forsyningsevne:
2500 stk 1 dag
Pakning& Levering
Indvendig karton+ydre karton
Firmaprofil
FAQ
1. hvem er vi?
Vi er baseret i Guangdong, Kina, starter fra 2015, sælger til Sydøstasien (25,00%), Sydamerika (10,00%), Østeuropa (10,00%), Vesteuropa (10,00%), Nordeuropa (10,00%), Sydeuropa Europa (10,00%), Nordamerika (8,00%), Afrika (7,00%), Mellemøsten (5,00%), Mellemamerika (5,00%). Der er i alt omkring 11-50 personer på vores kontor.

2. hvordan kan vi garantere kvalitet?
Altid en præproduktionsprøve før masseproduktion;
Altid sidste inspektion før forsendelse;

3. hvad kan du købe hos os?
Fiberoptisk kabel, LAN-kabel, FTTH distributionsboks, GPON ONU

4. hvorfor skal du købe hos os ikke fra andre leverandører?
Rige erfaringer inden for passiv produktion af fiberoptiske produkter sikrer pålidelig stabilitet af dens høje kvalitet og fremragende ydeevne af sine varer. Det opnår det gode ry i alle disse år fra kunder rundt om på jorden for sin korte deli

5. hvilke tjenester kan vi levere?
Accepterede leveringsbetingelser: FOB,CFR,CIF,EXW,FAS,CIP,FCA,CPT,DEQ,DDP,DDU,Express Delivery,DAF,DES;
Accepteret betalingsvaluta: USD,EUR,JPY,CAD,AUD,HKD,GBP,CNY,CHF;
Accepteret betalingstype: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Kreditkort, PayPal, Western Union, Cash, Escrow;
Talte sprog: engelsk, kinesisk, spansk, japansk, portugisisk, tysk, arabisk, fransk, russisk, koreansk, hindi, italiensk
Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk