Produkter
VR
  • Produkter Detaljer.

Det er udnyttelsen af ​​teknologi, der bidrager til den højeffektive fremstilling af produktet. Inden for området/områderne for fiberoptisk udstyr er det meget accepteret og udbredt. Produktet er udstyret med stabil og multifunktionel ydeevne. Det bruges hovedsageligt i anvendelsesområde(r) for fiberoptisk udstyr. Efter videnskabelige og avancerede produktionsstandarder har vi med succes gjort Wholesale optisk patch-ledning vandtæt udendørs pansret/pansret fiber FC-LC fremragende i sin ydeevne. Gennem flere gange med test har de fiberoptiske produkter, netværksudstyr, kommunikationssystemløsninger, trådløst transmissionssystem, sikkerhedsovervågningssystem vist sig at være fremragende og så videre. Inden lanceringen har den bestået certificeringer fra flere internationale og nationale myndigheder.

Model nummer:KXT-PC-WA-LC/UPCType:Fiberoptisk patchcord
Oprindelsessted:Guangdong, KinaMærke navn:KEXINT
Connector Type:LC/UPCFibertype:Enkelt tilstand
Bølgelængde:1310/1550nmFarve:sort
Driftstemperatur:temperatur: -40°C til +70°CMateriale:mtp kabelsamling
kappe materiale:LSZHCertificering:ISO9001:2008
Ansøgning:FTTX Systems G/E-PON Application CATV Networking

Produkt beskrivelse

KXT-PC-WA-LC/UPC

 

Beskrivelse:
Pansret udendørs fiber-patch-ledning bruges til antennen og basisstationens fjerntransmission. Fiberoptisk patch-kabel er en slags indendørs/udendørs patch-ledning, bygget på LSZH-kabel med 7,0 mm diameter, med vandblokerende aramidgarn og UV-bestandig black out-jakke .HX producerer FULD PANSERET patchcord til barske miljøer, især til modstand mod gnavere og fugle.
Funktioner:
Gode ​​mekaniske og miljømæssige egenskaber;
Brandhæmmende egenskaber opfylder kravene i relevante standarder;
Jakkens mekaniske egenskaber opfylder kravene i relevante standarder;
Blød, fleksibel, vandblokeret, UV-bestandig, nem at lægge og splejse og med stor kapacitetsdata
smitte;
Imødekomme forskellige krav fra markedet og kunder;

Vare
Parameter
Stik
DLC/UPC
Tab af indføring
≤0,3dB
Afkasttab
≥35dB
Fibertilstand
Multi-mode, 50/125um
Driftsbølgelængde
850nm, 1310nm
Test bølgelængde
850nm, 1310nm
Gentage evne
≤0,1 dB
Udvekslingsevne
≤0,2dB
Holdbarhed
≤0,2dB
Fiberlængde
1m,2m.. Enhver længde valgfri
Længde og tolerance
10 cm
Driftstemperatur
-40~+85°C
Stuetemperatur
-40~+85°C
Vores firma
værksted
Vores hold
Certificeringer
Brandudsalg
FAQ
Q1: Er du handelsvirksomhed eller producent? A1: Vi er fabrikken. Q2: Hvor lang er din leveringstid? A2: Generelt er det 5-10 dage, hvis varerne er på lager. eller det er 15-20 dage, hvis varerne ikke er på lager, er det efter mængde. Q3: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra? A3: Ja, vi kunne tilbyde prøven gratis, men betaler ikke fragtomkostningerne. Q4: Hvad er dine betalingsbetingelser? A4: Betaling<=1000USD, 100% i forvejen. Betaling>=1000USD, 30% T/T på forhånd, balance før forsendelse. Q5: Kan jeg besøge dig? A5: Selvfølgelig er vores fabrik i Shenzhen, Kina. Kontakt os venligst for at lave en aftale. Q6: Kan jeg forhandle priserne? A6: Ja, vi kan overveje rabatter for flere containere med blandede varer. Q7: Hvor meget vil forsendelsesomkostningerne være? A7: Det afhænger af størrelsen på din forsendelse og forsendelsesmetoden. Vi tilbyder dig gebyret, som du har anmodet om. Hvis du har et andet spørgsmål, er du velkommen til at kontakte os som nedenfor:
Forbind
Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk