Producten
VR
  • Producten Details

Voor de productie van KEXINT SC MPO MTP-patchkabel met hoge dichtheid 10G OM3 multimode glasvezelkabel die flexibel vakmanschap en hoogwaardige technologieën vereist. Het product is geschikt voor een breed scala aan industrieën, zoals telecomonderdelen. Na jaren van bijzonder onderzoek en ontwikkeling doorbreken de ontwikkelde producten met succes het knelpunt van de pijnpunten. In de toekomst zal het bedrijf de activiteiten verder uitbreiden.

Type:Glasvezel patchkabel, SC LC FCModelnummer:LC SM Pigtail optische vezel
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint
Snelheid van verzending:40G / 100GLeverancier van Connector Mtp:Usconec MTP Female (pinloos)
Golflengte:850/1300nmType vezel:SM / OM1 / OM2 / OM3 / of aangepast
Kabelmateriaal:LSZH, OFNR, OFNP beschikbaarLengte van kabel:Aanpassen
Toevoegingsverlies (dB):Maximaal 0,35 dB (0,15 dB typ.)Terugkeer verlies:60db
Verzwakking bij 1300nm:0,6db / KM

product beschrijving

Beste klant,
Neem contact met ons op voor bevestiging voordat u direct een bestelling plaatst.
Dank je !



MTP /MPO-trunkkabel, een kosteneffectief alternatief voor tijdrovende veldafsluiting, is ontworpen voor high-density glasvezelpatching in datacenters die ruimte moeten besparen en kabelbeheerproblemen moeten verminderen.
0,9 mm, 2,0 mm en 3,0 mm glasvezelkabel zijn optioneel
Verschillende vezelsequenties en verschillende sleutelconfiguraties zijn optioneel.
Verkrijgbaar in SM (9/125), MM (50 of 62,5/125), OM3 en OM4 vezeltypes.
Verkrijgbaar in 8/12/24 vezels

Lint, robuust of uitwaaierend snoer is beschikbaar!
LSZH, PVC, OFNR en OFNP nominale jas zijn optioneel.
Maak kennis met IEC61754, TIAFOCIS 5/604-5, klokkern GR-143 vereist 


Beschrijving:
MTP vrouwelijk/mannelijk OM4 glasvezel patchsnoer
De MTP AOC-assemblages zijn geïnstalleerd in actieve optische kabel, zoals QSFP / QDR / CXP. Gebruikmakend van MTP Ferrule en FA om het mini high-speed connect patchcord te monteren.
Glasvezelkabel van 2core naar 24core
Vezel: kan SM 9/125 of MM kiezen: 62,5/125, 50/125, OM1,OM2,OM3,OM4
Laag verlies patchkabel


Specificaties:
afmetingen connector-7,75 mm hoogte x 61 mm diepte
Aantal vezels - 12
jasmateriaal - pvc (OFENR-riser-rated)
Buitendiameter jas - 3,0 mm
Installatie Trekbelasting -100N (445 ibs)
Langdurige trekbelasting -50N (222lbs)
Installatie Minimale buigradius -4,5 cm (1,8 in)
Minimale buigradius op lange termijn -3,0 cm (1,2 inch)
Verzwakking bij 850 nm -3.5dB/km
Verzwakking bij 1300 nm -1.0dB/km
Maximaal connectorverlies -0,50 db
Typisch retourverlies -22 dB
Bedrijfstemperatuur -20℃ tot +70℃

Voordeel:

UL-certificaat maakt de kwaliteitshefboom de beste.
Onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling, kan worden aangepast aan de eisen van de klant;

OEM-pakket beschikbaar, we kunnen uw gekleurde logo afdrukken, uw OEM-doos, OEM-doos afdrukken  

19-inch standaardformaat, geschikt voor 19-inch rack, 23-inch formaat is op aanvraag verkrijgbaar.

Meer:

Standaardmaat is 1U, 2U of 4U zijn op aanvraag verkrijgbaar
12,24,48,96Poort optioneel
Geschikt voor SC, FC, ST,LC adapter, duplex en simplex beide beschikbaar.
 Slim ontwerp om stevige bescherming te bieden voor aansluiting van optische kabelterminals en installatie van optische vezeladapters
Zorg voor beëindiging, bescherming, verbinding, beheer van glasvezelkabel;
Volledige montage (geladen) of leeg paneel optioneel

Onze onderneming
werkplaats
Foto van de klant

Gunstige reactie

Hallo daar,
Ik kom uit Spanje, wij bieden oplossingen& ontworpen en vervaardigd implementatienetwerk.

KEXINT zal ons elk jaar komen bezoeken en wat marktonderzoek doen om trends van lokaal, It te zien'is belangrijk voor ons.

Gunstige reactie

Hallo iedereen,
Ons bedrijf uit Rusland dat de binnenlandse backbone-netwerkprovider is.

We werken sinds 2011 met KEXINT, ik vind ze zo algemeen Verantwoordelijk& beroep.

Gunstige reactie

Hallo daar,

Wij van Europa het grootste technologiebedrijf,

Snelle levering en verantwoordelijke service Kexint heeft altijd de laatste feedback voor mij bijgewerkt. Ik doe graag zaken met hen.

Ons team
Certificeringen
gerelateerde producten

(1) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(2) MPO / MTP vrouwelijk glasvezel patchsnoer voor 8 cores

(3) Singlemode glasvezel-patchkabels met LSZH-jack

(4) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(5)SC UPC Simplex Single Mode PVC OFNR 2.0 mm glasvezel patchkabel

(6) Fiber Optic Patch Cords met LSZH Jacket

FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands