Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. herinnerde me nog de tijd dat we met succes het nieuwe product ontwikkelden - optische plc splitter KXIND SC UPC 1 * 5 Fiber Optic PLC Splitter Singlemode SM Fiber Pigtails FBT Splitter. Het product is absoluut nieuw en er zit iets anders in. Hoogwaardige technologieën worden gebruikt om optische plc-splitter KXIND SC UPC 1 * 5 Fiber Optic PLC-splitter Singlemode SM Fiber Pigtails FBT-splitter te vervaardigen. Het product kan zijn grootste effect hebben op het gebied van communicatiekabels. Dankzij onze creatieve ontwerpers heeft KEXINT het uiterlijk dat is ontworpen om de nieuwste trends in de branche in te halen. De goedkeuring van betrouwbare grondstoffen die de tests van onze QC-inspecteurs hebben doorstaan, optische plc-splitter KXIND SC UPC 1 * 5 Fiber Optic PLC Splitter Singlemode SM Fiber Pigtails FBT Splitter heeft een aantal betrouwbare prestaties.

Modelnummer:1*5 optische vezelkoppeling:Type:Vezel optische koppeling
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Aantal geleiders:5Sollicitatie:FTTH FTTB FTTX-netwerk
Certificering:CE/ROHS/ISO9001, FCC, RoHS, CEVezeltype:G657A2
Aansluiting:SC APCKabeltype:RG178/RG316/1.13
Isolatie:FPESpecificatie:FTP CAT5E gestrand
Vezel merk:FIBERHOMESchede:Wit LSZH
Productnaam:Dual Window FBT-koppeling met connector

Producten Beschrijving:
Fused Biconical Taper (FBT) wordt gebruikt voor het splitsen of combineren van optische signalen. De splitsings- of koppelingsverhouding wordt gecontroleerd en kan op verzoek van de klant worden gewijzigd, evenals het aantal splitsingspoorten. De FBT-koppeling ondersteunt een bepaald golflengtevenster.
Functies;
1). Laag invoegverlies.
2). Lage PDL.
3). Hoog rendementsverlies.
4). Uniforme vermogenssplitsing.
5). Brede werkende golflengte: 1260-1650nm
6). Brede bedrijfstemperatuur: -40°C - 85°C

Sollicitatie;
1. Glasvezel CATV:
2. Fiber naar huis (FTTH)
3. Passieve optische netwerken (PON)
4. Lokale lokale netwerken (LAN)
5. Fiber communicatiesystemen:
Koppelingsverhouding (%)
1-50
Directiviteit (dB)
>55 dB
Bedrijfstemperatuur:
-20° C - 85°C
Bewaar temperatuur
-40° C - 85°C
Vezelvlechtlengte (m)
1 meter
Poortconfiguratie
1x5of 2X3
Pakketafmeting:
Pakket A, B, C
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands