Producten
VR
  • Producten Details

Met onze volledig uitgeruste machines kunnen we KEXINT 96 Cores 72 Cores Single Mode SC APC UPC LSZH glasvezel patchkabel volgens uw exacte specificaties produceren. Fiber Optical Patchcord speelt inderdaad een essentiële rol in onze dagelijkse activiteiten. De Best-producten zijn onmiskenbaar mooi, legendarisch op hun eigen manier en toch tijdloos genoeg om gedurende een korte periode populair te blijven. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. streven onophoudelijk naar innovaties en veranderingen, in de hoop de industrie te leiden en onze producten en diensten op onze unieke manier te verbeteren. We streven ernaar een van de beste ondernemingen op de markt te zijn.

Modelnummer:96 kernenType:glasvezel patchkabel
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Aantal geleiders:≥ 10Vezeltype:G657A1 of aangepast
Buitenmantel:PVC, LSZHKabeldiameter:3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm
Bedrijfstemperatuur:-40℃~85℃Vezel lengte:op maat gemaakt
Toevoegingsverlies (dB):≤0.2Terugkeer verlies:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB
Garantietijd:1 jaarCertificering:CE/ROHS/ISO9001:

Producten Beschrijving:
Producteigenschappen:
1. De jumper voor de optische kabel van de tak neemt de versterkte optische kabelstructuur voor binnen aan, de glasvezelkern is in het midden versterkt en bevat meerdere subkabels. De buitenkant van de subkabels is verstevigd door ronddraaiende fiber wrap.
2. De subkabel van de optische kabeljumper is PVC3.0 (optionele PVC2.0-kabel), wat gelijk is aan de kabel die wordt gebruikt voor optische jumper of pigtail.
3.Het buitenste materiaal van de hoofdkabel van de optische kabel van de tak is gemaakt van rookarm en halogeenarm vlamvertragend PVC. Tussen buiten- en binnenkabels kunnen de lengte en het aantal aders worden aangepast aan de gebruikersvereisten.
4. De kleur van de mantel van de aftakkingskabeljumper hangt af van het type optische vezel. Volgens het TIA-598-A standaard kleurenspectrum is het gemakkelijk te identificeren. Kan ook worden geproduceerd volgens door de gebruiker gedefinieerde kleuren.
5. De verbindingsdraad van de tak optische kabel kan optische vezelschakelaar volgens gebruikersvereisten verwerken, ST/FC/SC en andere lengtes zijn facultatief.
6. Nadat de aftakkabeljumper is verwerkt, heeft de connector een pakket, wat handig is voor het leggen van de kabel. Nadat de kabel is gelegd, verwijdert u de verpakking en plaatst u deze rechtstreeks in het apparaat.

Branch optische kabel jumper beschrijving:
De optische kabeljumper kan alleen worden gebruikt voor de gelegenheid waarbij de lengte van de optische kabel is bevestigd.

Prestatieparameters voor vertakking optische kabel jumper:
1. Invoegverlies van de jumper van de optische kabelverbinding:≤0,2 dB
2. Aftakking optische kabel jumper retourverlies: APC≥65dB
3. Herhaalbaarheid van de jumper van de vertakte optische kabel:≤0.2dB
4. Variabiliteit van de optische kabeljumper van de tak:≤0,1dB
5. Temperatuurbereik vertakkingskabel jumper: -40-80 graden Celsius

Toepassingsgebieden van vertakte optische kabel:
1. Elektriciteit, telecommunicatie, apparatuurruimte;
2. Kamer voor industriële controleapparatuur
3. Local area network (LAN) binnenbedrading
4. Tussen dicht op elkaar staande gebouwen

Kenmerken van optische vezel patchkabel:

a. Type connector: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
b.
Beentje Eindvlak: PC,UPC,APC
c.Kerntype: Single-mode (SM: 9/125um): G652D, G657A
Multimode (MM: 50/125um, 62.5/125um, OM3 of OM4)
d. Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores...
e. Kabeldiameter:φ3,0 mm,φ2,0 mm,φ0,9 mm
f. Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
g. Schedetype: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, plenum, gepantserd…
Parameter
Eenheid
Enkele modus
invoegverlies
dB
UPC
APC
≤0.2
≤0.2
Terugkeer verlies
dB
≥50
≥60
Werk golflengte
nm
1260-1650
uitwisselbaarheid
dB
≤0.2
≤0.2
trillingsfrequentie:
dB
≤0.2
≤0.2
Werktemperatuur
-40~75
Bewaar temperatuur
-40~85
Buitendiameter kabel
nm
3.0/2.0/0.9
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands