Producten
VR
  • Producten Details

Zoals verwacht, Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. onthult een nieuw product dat vertrouwt op onze geavanceerde technologieën en ijverige medewerkers. Het is Simplex Aanpasbare Meters 2.0 of 3.0 mm FC/UPC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord en kan legaal worden geëxporteerd naar het buitenland. Simplex aanpasbare meters 2,0 of 3,0 mm FC/UPC-FC/APC glasvezel patchkabel heeft grote technologische doorbraken veroorzaakt omdat technici vaak trainingen en technische uitwisselingen houden om hun professionele vaardigheden te verbeteren. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. hebben het belang van technologie ingezien. De afgelopen jaren hebben we fors geïnvesteerd in technologische verbetering en upgrades en in onderzoek en ontwikkeling van nieuwe producten. Op deze manier kunnen we een meer concurrerende positie innemen in de branche.

Modelnummer:FC/UPC-FC/APCType:Glasvezel patchkabel
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Aantal geleiders:1Vezeltype:G657A1 of aangepast
Buitenmantel:PVC, LSZHKabeldiameter:3,0 mm, 2,0 mm
Bedrijfstemperatuur:-40℃~85℃Vezel lengte:op maat gemaakt
Toevoegingsverlies (dB):≤0.2Terugkeer verlies:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB
Certificering:CE/ROHS/ISO9001:Garantietijd:1 jaar

product beschrijving
Optische vezeljumper betekent dat beide uiteinden van de optische kabel zijn uitgerust met connectorpluggen om de actieve verbinding van het optische pad te realiseren; het ene uiteinde met een plug wordt een pigtail genoemd. Glasvezeljumpers zijn vergelijkbaar met coaxkabels, behalve dat ze geen mesh-afscherming hebben. In het midden bevindt zich de glazen kern waardoor het licht zich voortplant. In een multimode-vezel is de diameter van de kern 50μm~65μm, wat ongeveer gelijk is aan de dikte van een mensenhaar. De diameter van de single-mode vezelkern is 9μm. De kern is omgeven door een glazen omhulsel met een lagere brekingsindex dan de kern om de optische vezel in de kern te houden. Aan de buitenkant zit een dun plastic omhulsel om de envelop te beschermen.
Belangrijkste kenmerken:
1) Laag invoegverlies
2) Lage PDL
3) Compact ontwerp
4) Goede uniformiteit van kanaal tot kanaal
5) Brede werkende golflengte: 1260-1650nm
6) Brede bedrijfstemperatuur: -40°C - 85°C
7) Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit:

Sollicitatie :
1) FTTX-systemen
2) PON-netwerken
3) CATV-links
4) Optische signaaldistributie
5) Lokale netwerken (LAN)
6) Vezelcommunicatiesystemen

Bestelopties:
1) Type connector: FC, SC, LC, ST
2) Metalen kap Eindvlak: PC, UPC, APC
3) Kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um of 62.5/125um)
4) Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex
5) Kabeldiameter:φ3,0 mm,φ2,0 mm,φ0,9 mm
6) Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
7) Kabeltype: PVC, LSZH.
Parameter
Eenheid
Enkele modus
invoegverlies
dB
UPC
APC
≤0.2
≤0.2
Terugkeer verlies
dB
≥50
≥60
Werk golflengte
nm
1260-1650
uitwisselbaarheid
dB
≤0.2
≤0.2
trillingsfrequentie:
dB
≤0.2
≤0.2
Werktemperatuur
-40~75
Bewaar temperatuur
-40~85
Buitendiameter kabel
nm
3.0/2.0/0.9
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Tentoonstelling
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands