VR
  • Maklumat produk

Maklumat Terperinci

nama:Penyesuai 4P LC/PCWARNA:Air Biru
Permohonan:Rangkaian CATV Telekom FTTXKehilangan Sisipan:< 0.2db
Pulangan Kerugian:50dbBahan:Plastik +seramik
Suhu Operasi:-40+75Jenis Penyambung:LC/PC OM3 Tiada Telinga
Cahaya Tinggi:

Penyesuai Gentian Optik OM3 FTTH

,

Penyesuai Gentian Optik LC PC FTTH

,

Pengganding Optik FTTH 4 Port

CIRI

--- Kehilangan sisipan yang rendah, kehilangan pulangan yang tinggi
---Keserasian yang baik
--- Ketepatan tinggi dimensi mekanikal
--- Kebolehpercayaan yang tinggi& kestabilan
--- Lengan Seramik atau Gangsa
--- PCAPCUPC pilihan
--- Simpleks / Dupleks

PERMOHONAN

--- Rangkaian Kawasan Setempat

--- Sistem CATV
--- Rangkaian Telekomunikasi

Nama Produk
Penyesuai gentian optik empat teras LC 4 teras
Nombor Model
Penyesuai dupleks SC dengan bebibir
Kehilangan Inserion
≤0.3dB
Ketahanan
>1000 kali
Suhu Operasi
-40~70°C
bahan
plastik
Permohonan
FTTx, LAN, CATV, Telekom
Pensijilan
RoHS, SGS, CE
Jenis Penyambung
LC-LC
Jenis Poland
UPC;APC
Mod Gentian
Singlemode; Multimod; OM3; OM4;OM5
Warna
SM:Biru,Hijau MM:Beige OM3:Aqua OM4:Violet OM5:Hijau limau
teras
4 teras
Bebibir
dengan bebibir/dengan telinga;
Bentuk jualan
Neutral/OEM/ODM
guna
Sambungan gentian
Reka Bentuk Tersuai
selamat datang

--- Ujian Peralatan

 

Plastic LC PC 4 Port OM3 FTTH Optical Fiber Adapter 0Plastic LC PC 4 Port OM3 FTTH Optical Fiber Adapter 1

Kelebihan kami:

1. Balasan yang baik: Pertanyaan anda berkaitan dengan produk atau harga kami akan dijawab dalam masa 24 jam.
2. OEM&ODM: Kami boleh membantu anda untuk mereka bentuk atau meletakkan logo dan nama syarikat anda ke dalam produk.
3. Sokongan Teknikal Jauh&Dokumen Teknikal Penuh
4. Waranti: Waranti 1 tahun (Walaupun waranti tidak bertanggungjawab bagi mereka yang dilanggar oleh keganasan atau dikemas kini dengan jenama lain.)
5. Perisian Bahasa Inggeris, Penunjuk Bahasa Inggeris
6. profesional, harga yang sangat kompetitif
7. Stok Besar, Penghantaran Cepat
8. Jaminan Kualiti

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

Disyorkan

Hantar pertanyaan anda

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

DISYORKAN

Kesemuanya dihasilkan mengikut piawaian antarabangsa yang paling ketat. Produk kami telah mendapat sambutan daripada pasaran domestik dan luar negara.
Mereka kini mengeksport secara meluas ke 200 negara.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu