Penyambung Pantas Gentian Optik
VR
  • Butiran produk.

Maklumat Terperinci

Diameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, Lain-lain Jenis gentian: Mod Tunggal
Rintangan Tegangan: 10N Panjang: 50/55/60/65 Mm
Jenis Penyambung: FC/UPC Kehilangan Sisipan: 0.3dB
Warna: hijau Materlar: SiO2
Cahaya Tinggi:

penyambung kabel optik

,

sambung cepat penyambung gentian optik

Penerangan Produk

SM FC Mod Tunggal Gentian Optik Penyambung Pantas 55mm Penyesuai Sambungan Optik

SM FC Mod Tunggal Gentian Optik Penyambung Pantas 55mm Penyesuai Sambungan Optik

Permohonan:

1. Projek FTTH boleh digunakan
2. Medan boleh dipasang
3. Masukkan kerugian kurang daripada 0.15dB
4. Rongga logam berbentuk V berfungsi dengan baik dalam suhu tinggi dan rendah
5. Pemasangan kurang dari 1 minit
6. Prestasi optik yang boleh dipercayai dan unggul
7. Ujian Tegangan Kabel mematuhi Telcordia GR-326-COR
 
Parameter Spesifikasi
Jenis Penyambung SC/LC/FC/ST
Dimensi 60mm
Diameter Kabel 0.9/2.0/3.0mm
Mod Gentian SM/MM
Mengisar hujung muka UPC/APC
  UPC APC
Kehilangan Sisipan ≤0.5dB ≤0.5dB
  UPC APC
Kerugian Pulangan ≥45dB ≥50dB
Ujian Ketegangan ≥100N
Suhu Operasi -40℃~+75℃

 

Ciri-ciri:


1. Projek FTTH boleh digunakan
2. Medan boleh dipasang
3. Masukkan kerugian kurang daripada 0.3dB Maks 0.5dB
4. Rongga logam berbentuk V berfungsi dengan baik dalam suhu tinggi dan rendah
5. Pemasangan kurang dari 1 minit
6. Prestasi optik yang boleh dipercayai dan unggul
7. Ujian Tegangan Kabel mematuhi Telcordia GR-326-CORE

 

SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter 0

SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter 1SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter 2SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter 3

Kelebihan kami:


1. Balasan yang baik: Pertanyaan anda berkaitan dengan produk atau harga kami akan dijawab dalam masa 24 jam.

2. OEM&ODM: Kami boleh membantu anda untuk mereka bentuk atau meletakkan logo dan nama syarikat anda ke dalam produk.

3. Sokongan Teknikal Jauh&Dokumen Teknikal Penuh

4. Waranti: Waranti 1 tahun (Walaupun waranti tidak bertanggungjawab bagi mereka yang dilanggar oleh keganasan atau dikemas kini dengan jenama lain.)

5. Perisian Bahasa Inggeris, Penunjuk Bahasa Inggeris

6. profesional, harga yang sangat kompetitif

7. Stok Besar, Penghantaran Cepat

8. Jaminan Kualiti

 

SM FC Single Mode Fiber Optic Quick Connectors 55mm Optical Connection Adapter 4

 

 

Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu