Produk
VR
  • Butiran produk.

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. bergantung pada pengalaman pasaran bertahun-tahun dan teknologi penyelidikan saintifik yang kukuh, berjaya membangunkan KXIND FTTH CATV Wdm Filter 1310nm 1490nm 1550nm Fiber Optic Fwdm. Dengan memahami titik kesakitan pelanggan dengan tepat, Penapis KXIND FTTH CATV Wdm 1310nm 1490nm 1550nm Fiber Optic Fwdm yang dibangunkan oleh kami telah disokong dan dipuji oleh majoriti pelanggan di pasaran. Mengikut piawaian pengeluaran saintifik dan maju, kami telah berjaya menjadikan KXIND FTTH CATV Wdm Penapis 1310nm 1490nm 1550nm Gentian Optik Fwdm cemerlang dalam prestasinya. Melalui beberapa kali ujian, produk gentian optik, peralatan rangkaian, penyelesaian sistem komunikasi, sistem penghantaran wayarles, sistem pemantauan keselamatan terbukti hebat dan sebagainya. Sebelum pelancarannya, ia telah lulus pensijilan beberapa pihak berkuasa antarabangsa dan nasional.

Nombor model:Fwdm Pon WdmJenis:Pengganding gentian optik
Tempat asal:Guangdong, ChinaJenama:KEXINT
Bilangan Konduktor:2Permohonan:Rangkaian FTTH FTTB FTTX
Pensijilan:CE/ROHS/ISO9001, FCC, RoHS, ceJenis gentian:G657A2
Penyambung:SC APCJenis kabel:RG178/RG316/1.13
Penebat:FPESpesifikasi:FTP CAT5E Terkandas
sarung:LSZH putih

Penerangan Produk
Profil Syarikat
bengkel
Pasukan kami
Pensijilan
Mengesyorkan Produk
Soalan Lazim
S1: Adakah anda syarikat perdagangan atau pengilang? A1: Kami adalah kilang. S2: Berapa lama masa penghantaran anda? A2: Secara umumnya ia adalah 5-10 hari jika barang itu ada dalam stok. atau ia adalah 15-20 hari jika barang tidak ada dalam stok, ia adalah mengikut kuantiti. S3: Adakah anda menyediakan sampel? adakah ia percuma atau tambahan? A3: Ya, kami boleh menawarkan sampel secara percuma tetapi tidak membayar kos pengangkutan. S4: Apakah syarat pembayaran anda? A4: Pembayaran<=1000USD, 100% lebih awal. Bayaran>= 1000USD, 30% T/T terlebih dahulu, baki sebelum penghantaran. S5: Bolehkah saya melawat anda? A5: Pasti, kilang kami berada di Shenzhen, China. Sila hubungi kami untuk membuat temujanji. S6: Bolehkah saya merundingkan harga? J6: Ya, kami mungkin mempertimbangkan diskaun untuk pelbagai muatan kontena bagi barangan campuran. S7: Berapakah caj penghantaran? A7: Ia bergantung pada saiz penghantaran anda dan kaedah penghantaran. Kami akan menawarkan caj kepada anda seperti yang anda minta. Jika anda mempunyai soalan lain, sila hubungi kami seperti di bawah:
Maklumat asas
  • Tahun ditubuhkan
    --
  • jenis perniagaan
    --
  • Negara / rantau
    --
  • Industri Utama
    --
  • produk utama
    --
  • Person Undang-undang Enterprise
    --
  • Jumlah pekerja
    --
  • Nilai output tahunan.
    --
  • Pasaran eksport
    --
  • Pelanggan bekerjasama
    --

Disyorkan

Hantar pertanyaan anda

HUBUNGI KAMI

Manfaatkan pengetahuan dan pengalaman kami yang tiada tandingan, kami menawarkan perkhidmatan penyesuaian terbaik kepada anda.

HANTAR KAMI MESEJ

Perkara pertama yang kami lakukan ialah bertemu dengan pelanggan kami dan membincangkan matlamat mereka mengenai projek masa depan.
Semasa mesyuarat ini, jangan ragu untuk menyampaikan idea anda dan bertanya banyak soalan.

DISYORKAN

Kesemuanya dihasilkan mengikut piawaian antarabangsa yang paling ketat. Produk kami telah mendapat sambutan daripada pasaran domestik dan luar negara.
Mereka kini mengeksport secara meluas ke 200 negara.

Hantar pertanyaan anda.

Pilih bahasa lain
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Bahasa semasa:Bahasa Melayu