Produkter
VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Fibertype:Enkelt tilstandLængde:50/55/60/65 mm
Connector Type:STIndføringstab:0,3dB
Farve:MetalMateriale:SiO2
Diameter:0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, andreTrækmodstand:10N
Produktnavn:ST fiberoptisk lynstik
Højt lys:

optisk kabel adapter

,

optisk kabelsamling

Præstationsindeks


parametre
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
LC/UPC
Ansøgning
Drop Kabler, Indendørs Kabler
Fiberdiameter
125um (G.657 A1/A2)
Fibertilstand
Enkelttilstand 0,9 2,0 3,0
Maks. Indføringstab
0,5dB, typisk 0,3dB
0,3dB
Min. Afkasttab
40
45
40
45
Min. Fiberretention
5N
5N
4N
Min. Kabelfastholdelse
10N
10N
8N
Trækbelastning
50N
50N
10N
Driftstemperaturområde
-40℃ til 75℃


Parametrespecifikationer
Connector TypeSC/LC/FC/ST
Dimension60 mm
Kabeldiameter0,9/2,0/3,0 mm
FibertilstandSM/MM
Slibende endefladeUPC/APC

UPCAPC
Indføringstab≤0,5dB≤0,5dB

UPCAPC
Afkasttab≥45dB≥50dB
Spændingstest≥100N
Driftstemperatur-40℃~+75℃

 Funktioner:

1. FTTH projekt anvendeligt
2. Feltinstallerbar
3. Indsæt tab mindre end 0,3dB Max 0,5dB
4. Metal V-formet hulrum fungerer godt i høj og lav temperatur
5. Installation mindre end 1 minut
6. Pålidelig og overlegen optisk ydeevne
7. Kabeltræktest overholder Telcordia GR-326-CORE

Ansøgning:
1. FTTH projekt anvendeligt
2. Feltinstallerbar
3. Indsæt tab mindre end 0,15dB
4. Metal V-formet hulrum fungerer godt i høj og lav temperatur
5. Installation mindre end 1 minut
6. Pålidelig og overlegen optisk ydeevne
7. Kabeltræktest er i overensstemmelse med Telcordia GR-326-COR

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 0

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 1

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 2

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 3

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 4

 

Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 5Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length 6

Vores fordele:
1.Godt svar: Din forespørgsel relateret til vores produkter eller pris vil blive besvaret inden for 24 timer.
2.OEM&ODM: Vi kan hjælpe dig med at designe eller sætte dit logo og firmanavn ind i produkter.
3.Remote Teknisk support&Fuldstændig teknisk dokument
4. Garanti: 1 års garanti (Mens garantien ikke er ansvarlig for dem, der er ødelagt af vold eller opdateret med andre mærker.)
5. Engelsk software, engelsk indikator
6.Professionel, meget konkurrencedygtig pris
7. Stort lager, hurtig levering
8. Kvalitetssikring

 


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk