VR
  • Produktdetaljer

Detaljerede oplysninger

Navn:Fiberoptisk bare adapter ST/UPCAnsøgning:Telecom CATV netværk FTTX
Indføringstab:=< 0,2dbReturtab:60db
Materiale:Plast + keramikDriftstemperatur:-40+80
Højt lys:

fiberoptisk adaptersæt

,

single mode til multimode fiberadapter

 Specifikation:

produktnavnFirkantet fiberoptisk adapter SC Simplex Blue Bare Fiber Optic Coupler
FormFirkantet/rundt
StikFC/PC, SC/PC, ST/PC, LC/PC
Anvendelig fiberSM& MM
Ferrul diameter123-127 um
Udvendig diameter på rørringen2.499 mm 1.249 mm
Kabel diameter250 um& 900um
Indføringstab≤0,20dB
Gentage evne<0,2dB
Trækstyrke100 g
Stik tid>1000 gange
Driftstemperatur-40 ~+85℃
StørrelseLængde: 40 mm, diameter: 30 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk