Produkter
VR
  • Produkter Detaljer.

Anvendelse af teknologien til fremstillingsprocessen af ​​produktet viser sig at være yderst nyttig. Med stabilitet og holdbarhed er produktet velegnet til området/områderne med fiberoptisk patchcord. Forsknings- og udviklingsteamet er kernekompetencen til KEXINT 1-30m Duplex Singlemode Armored Anti-mouse Fiber Optic Patch Cord. Det gør os i stand til at blive førende inden for Fiberoptisk patchledning. Kom i kontakt med os - ring, udfyld vores online formular eller tilslut via live chat, vi hjælper altid gerne.

Type:Fiberoptisk patchledningModel nummer:Duplex LC
Oprindelsessted:Guangdong, KinaMærke navn:KEXINT
Yderjakke:PVC eller LSZHFibertype:G657A1 eller tilpasset
Connector Type:LC UPCKabel diameter:3,0 mm, 2,0 mm
Driftstemperatur:-40℃~85℃Fiberlængde:Tilpasset
Fiber farve:Blå eller tilpassetIndsættelsestab (dB):≤0,2
Afkasttab:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dBGarantitid:1 år

Produkt beskrivelse

Beskrivelse: Pansret udendørs fiber-patch-ledning bruges til FTTH og basisstation langt transmission. Fiberoptisk patch-kabel er en slags indendørs/udendørs patch-ledning, bygget på LSZH-kabel med 7,0 mm diameter, med vandblokerende aramidgarn og UV-bestandig black out-jakke. KEXINT producerer FULD PANSERET patchcord til barske miljøer, især til modstand mod gnavere og fugle.

Funktioner:

Gode ​​mekaniske og miljømæssige egenskaber;

Brandhæmmende egenskaber opfylder kravene i relevante standarder;
Jakkens mekaniske egenskaber opfylder kravene i relevante standarder;
Blød, fleksibel, vandblokeret, UV-bestandig, nem at lægge og splejse, og med stor kapacitet datatransmission;
Imødekomme forskellige krav fra markedet og kunder;

Ansøgning : 1) FTTX-systemer 2) PON-netværk 3) CATV Links 4) Optisk signalfordeling 5) Lokale Areal-netværk (LAN) 6) Fiberkommunikationssystemer Bestillingsmuligheder: 1) Stiktype: FC, SC, LC, ST 2) Ferrule End-face: PC, UPC, APC 3) Kernetype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um eller 62,5/125um) 4) Kabelmængde: Simplex, Duplex 5) Kabeldiameter:φ3,0 mm,φ2,0 mm,φ0,9 mm 6) Kabellængde: 1, 2, 3 meter eller tilpasset 7) Kabeltype: PVC, LSZH.
Parameter
Enhed
Enkelt tilstand
Tab af indføring
dB
UPC
APC
≤0,2
≤0,2
Afkasttab
dB
≥50
≥60
Arbejdsbølgelængde
nm
1260-1650
udskiftelighed
dB
≤0,2
≤0,2
vibrationsfrekvens
dB
≤0,2
≤0,2
Arbejdstemperatur
-40~75
Stuetemperatur
-40~85
Kabel udvendig diameter
nm
3,0/2,0/0,9
Vores firma
værksted
Vores hold
Certificeringer
Relaterede produkter
FAQ
Q1: Er du handelsvirksomhed eller producent?
A1: Vi er fabrikken.
Q2: Hvor lang er din leveringstid?
A2: Generelt er det 5-10 dage, hvis varerne er på lager. eller det er 15-20 dage, hvis varerne ikke er på lager, er det iflg
antal.
Q3: Giver du prøver? er det gratis eller ekstra?
A3: Ja, vi kunne tilbyde prøven gratis, men betaler ikke fragtomkostningerne.
Q4: Hvad er dine betalingsbetingelser?
A4: Betaling<=1000USD, 100% i forvejen. Betaling>=1000USD, 30% T/T på forhånd, balance før forsendelse.
Q5: Kan jeg besøge dig?
A5: Selvfølgelig er vores fabrik i Shenzhen, Kina. Kontakt os venligst for at lave en aftale.
Q6: Kan jeg forhandle priserne?
A6: Ja, vi kan overveje rabatter for flere containere med blandede varer.
Q7: Hvor meget vil forsendelsesomkostningerne være?
A7: Det afhænger af størrelsen på din forsendelse og forsendelsesmetoden. Vi tilbyder dig gebyret, som du har anmodet om.
Q8. Kan du producere i henhold til prøverne?
A8: Ja, vi kan producere efter dine prøver eller tekniske tegninger. Vi kan bygge forme og inventar.
Q9. Hvad er dine betingelser for pakning?
A9: Generelt pakker vi vores varer i neutrale hvide kasser og brune kartoner. Hvis du har et lovligt registreret patent, kan vi pakke varerne i dine mærkevarekasser efter at have modtaget dine autorisationsbreve.
Q10. Hvad er dine leveringsbetingelser?
A10: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU, DDP.
Q11.Hvad med garantien?
A11: Der er 12 måneder for garantien. Mens garantien ikke er ansvarlig for dem, der er ødelagt af vold eller opdateret med andre mærker.
Grundlæggende oplysninger
  • Året etableret
    --
  • Forretnings type
    --
  • Land / Region
    --
  • Hovedindustrien.
    --
  • Hovedprodukter
    --
  • Enterprise Juridisk Person
    --
  • Samlede medarbejdere.
    --
  • Årlig output værdi.
    --
  • Eksportmarked
    --
  • Samarbejdede kunder
    --

Anbefales

Send din forespørgsel

KONTAKT OS

Udnyt vores uovertrufne viden og erfaring, vi tilbyder dig den bedste tilpasningsservice.

SEND OS EN BESKED

Det første, vi gør, er at møde vores kunder og tale igennem deres mål for et fremtidigt projekt.
Under dette møde er du velkommen til at kommunikere dine ideer og stille en masse spørgsmål.

ANBEFALES

De er alle fremstillet efter de strengeste internationale standarder. Vores produkter har modtaget gunst fra både indenlandske og udenlandske markeder.
De eksporterer nu bredt til 200 lande.

Send din forespørgsel

Vælg et andet sprog
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Aktuelt sprog:dansk