Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. komt hier vandaag met het geweldige nieuws dat we met succes glasvezelproducten, netwerkapparatuur, communicatiesysteemoplossingen, draadloos transmissiesysteem, beveiligingsbewakingssysteem hebben ontwikkeld. Het is een soort nieuw product dat is gemaakt met de modernste technologieën. Het resultaat van upgrades in technologieën blijkt zeer positief te zijn. De afgewerkte KEXINT LC UPC ABS Box Type 1x2 FBT-koppeling 1 * 2 FBT glasvezelsplitter wordt gekenmerkt door stabiele kwaliteit. Het kan zijn grootste waarde spelen op het gebied van glasvezelapparatuur. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. wil de meest invloedrijke onderneming ter wereld worden. Om dit doel te bereiken, zullen we aandringen op het introduceren van hightech-talenten en het leren van internationale geavanceerde technologie, en ernaar streven de technische sterkte te verbeteren en het initiatief in competitie te nemen.

Modelnummer:Vezel FBT-koppeling FTTHType:Vezel optische koppeling
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Gebruiken:FTTHGarantietijd:2 jaar
Netwerk:GeenGolflengte:1260-1650nm
Type aansluiting:SC APCToevoegingsverlies (dB):17,2 db
Bedrijfstemperatuur:ISO9001:2008Vezellengte:G652D,G657A2
Type vezel:LSZH-jasVezelmodus:-40~85
IL (dB):SM MM G655Sollicitatie:-40~85
Certificering:FCC, RoHS, CE

product beschrijving

Functies:
Laag invoegverlies
Hoog rendementsverlies, lage PDL.
Bewezen techniek.
Enkel venster, twee vensters drie vensters;
zijn beschikbaar..
Er is een verscheidenheid aan koppelingsverhoudingen beschikbaar.
De verpakkingsdimensie is aangepast.

Sollicitatie:
optische vezel communicatie;
KTV;
Optische transmissieruggengraat;
Test- en meetsystemen voor optische vezels;
Optische transmissieruggengraat.

Functies:

1). Laag invoegverlies;
2). Lage PDL;


3). Compact ontwerp;
4). Goede channel-to-channel uniformiteit;


5). Brede werkende golflengte: 1260-1650nm;
6). Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit.

Toepassing:

1).FTTX-systemen;
2). PON-netwerken;

3). CATV-links;
4). optische signaaldistributie;

5). Vezelgegevensoverdracht.  

Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
gerelateerde producten

(1) Aangepaste glasvezel FBT-koppeling 1x2 koppeling SM 0,9 mini-buis

(2) Glasvezel FBT-koppeling 1x2 SM 0.9 optische kabelkoppelingen 1310/1550

(3) Glasvezelkabelkoppeling FBT Koppeling 10/90 met connector SC/UPC

(4) Vezelkoppeling 1:3 Dual Window Single Mode FBT-koppeling 3,0 mm met connector SC UPC

(5) Fiber FBT 2*2 SM 3.0 Koppeling 1310/1550 met connector FC/UPC

(6) 1X12 Single Mode Dual Window FBT-koppeling 3,0 mm

FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands