Producten
VR
  • Producten Details

Duizenden kopers die op zoek waren naar KEXINT glasvezel MTP MPO verzwakker patchkabel mannelijk APC 12core 3dB 5dB 10dB van topkwaliteit tegen lage prijzen van KEXINT. Kopers uit verschillende steden kunnen het product nu kopen tegen betaalbare prijzen en van goede kwaliteit bij Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. Hoogwaardige KEXINT Fiber Optic MTP MPO Attenuator Patch Cord Male APC 12core 3dB 5dB 10dB vertrouwen op sterke onderzoeks- en ontwikkelingsmogelijkheden en een goed merkimago. In vergelijking met de traditionele voldoet het beter aan de markteisen.

Type:Vezel optische verzwakkerModelnummer:MTP MPO verzwakker
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint
Golflengte:1310nm of 1490nm 1550nmVezeltype:Enkele modus
demping:3 DB / 5 DB / 10 DBSnelheid van verzending:40 G
Details over de verpakking:20*20*24cmTransmissie Afstand:300 M
Leverancier van Connrctor Mtp:voor SENKO MPO Vrouw (pinloos)

product beschrijving



Fiber Optic MTP MPO Attenuator Patch Cord Mannelijke APC 12core 3dB 5dB 10dB

MPO-verzwakker wordt gebruikt om het elektrische vermogen van het optische signaal in alle kanalen van 40/100G parallelle optische transmissie en andere te verminderen
apparatuur met behulp van MPO-interconnectie. Techniek van dit product maakt netwerk's samenstelling beknopter dan die van
conservatieve manier die de verbindingsmethode van Attenuator onafhankelijk in elk kanaal is, zoals het verkleinen van het volume en besparing
tijd. Deze MPO-verzwakker voldoet aan TIA/EIA 604-5 en IEC 61754-7 aan RoHS.
Fiber Optic Attenuator is een onderdeel dat is geïnstalleerd in een glasvezeltransmissiesysteem dat het vermogen in de optische vermindert
signaal. Het wordt vaak gebruikt om het optische vermogen dat door de fotodetector wordt ontvangen, te beperken tot binnen de limieten van de optische ontvanger.

Toepassingen:

Datacenterinfrastructuur
Storage Area Network en Fibre Channel
Verschillende 40G- en 100Gbps-protocollen

Functies:

Hoge stabiliteit en hoge duurzaamheid
Compacte behuizingsafmeting
QSFP beschikbaar (optie van vrouwelijk/mannelijk type MTP-connector)
RoHS-conformiteit


Voordeel:



Datacenterinfrastructuur


Storage Area Network en Fibre Channel


Verschillende 40G- en 100Gbps-protocollen



Meer:



Hoge stabiliteit en hoge duurzaamheid


Compacte behuizingsafmeting


QSFP beschikbaar (optie van vrouwelijk/mannelijk type MTP-connector)


RoHS-conformiteit

Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
gerelateerde producten

(1) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(2) MPO / MTP vrouwelijk glasvezel patchsnoer voor 8 cores

(3) Singlemode glasvezel-patchkabels met LSZH-jack

(4) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(5) MPO / MTP vrouwelijk glasvezel patchsnoer voor 8 cores

(6) Fiber Optic Patch Cords met LSZH Jacket

FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands