Producten
VR
  • Producten Details

Er zijn verschillende soorten en maten glasvezelverzwakkers Glasvezel instelbare verzwakkersschakelaar die kopers kunnen kopen bij de KEXINT. Sinds de lancering heeft Fiber Optic Attenuators Fiber Optical Adjustable Attenators Switch veel lof ontvangen van klanten. In de toekomst zal Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. zal vertrouwen op sterke R&D-capaciteiten om de originele producten bij te werken en te herhalen en ernaar te streven klanten producten van betere kwaliteit te bieden. Niet alleen dat, het bedrijf zal ook het serviceconcept handhaven om de services te verbeteren en ernaar te streven services te leveren die de verwachtingen van de klant overtreffen.

Modelnummer:GlasvezelverzwakkersType:Vezel optische verzwakker:
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint
Gebruiken:FTTHProductnaam:Glasvezelverzwakkers
Certificering:ISO9001:2008, FCC, RoHS, CEVezeltype:SM/MM/OM3

Producten Beschrijving:
Single Mode Variable Optical Attenuators stellen de gebruiker in staat om de verzwakking van het signaal in de vezel handmatig te variëren zoals het is
verzonden via het apparaat.

Deze VOA's kunnen worden gebruikt om de signaalsterkten in glasvezelcircuits nauwkeurig in evenwicht te brengen of om een ​​optisch signaal te balanceren wanneer:
evaluatie van het dynamisch bereik van het meetsysteem. De maximale gespecificeerde demping wordt bereikt binnen 10 slagen van de stelschroef.

Alle in-line VOA's hebben single-mode fiber pigtails met aØ3 mm jas. De VOA's worden geleverd zonder eind of afgesloten met 2,0 mm smalle LC/SC/ST/FC/PC- of LC/SC/FC/APC-connectoren.

Elke verzwakker heeft een lens om het licht van de ingangsvezel te collimeren. Een blokkeerinrichting of raam kan handmatig worden aangepast met een schroef

Vervolgens wordt een tweede lens gebruikt om licht in de uitgangsvezel te koppelen. Zo wordt de koppelingsefficiëntie gewijzigd totdat de gewenste
demping wordt verkregen.
Bedrijfsprofiel
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands