VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. heeft een aantal eliteteams in beheer, ontwerp, R&D, en productie. De opgebouwde rijke ervaring en sterke technologische innovatiemogelijkheden hebben Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. in de voorhoede van de markt, en Wholesale Single Mode Fiber Optic Variable Attenuator VOA Variable Optical Attenuator met FC SC APC UPC Connector ontwikkeld hebben de pijnpunten van de industrie en de markt perfect opgelost. We beschouwen Wholesale Single Mode Fiber Optic Variable Attenuator VOA Variable Optical Attenuator met FC SC APC UPC Connector-productkenmerken als zijn kernconcurrentievermogen. Door gebruik te maken van hoogwaardige grondstoffen die zijn gekocht bij betrouwbare leveranciers, heeft KEXINT de gegarandeerde kwaliteit en voordelen van glasvezelproducten, netwerkapparatuur, communicatiesysteemoplossingen, draadloos transmissiesysteem, beveiligingsbewakingssysteem. Bovendien heeft het een uitstraling die is ontworpen door onze creatieve ontwerpers, waardoor het er zeer aantrekkelijk uitziet.

Modelnummer:KXT-AS-LC/UPCType:Vezel optische verzwakker
Plaats van herkomst:Guangdong, China, Shenzhen China (vasteland)Merknaam:KEXINT
Connectortype:LC/UPCVezeltype:Enkele modus
waarde:1/3/5/10/15/20/30/50dBBediening:-40-80 graden
Lengte:1mGolflengte (SM):1310nm en 1550
Certificering:ISO9001:2008Sollicitatie:FTTX Systems G/E-PON Toepassing CATV-netwerken
Gebruiken:FTTH

product beschrijving

KXT-AS-LC/UPC glasvezelverzwakkers

Single Mode Variable Optical Attenuators stellen de gebruiker in staat om handmatig de verzwakking van het signaal in de vezel te variëren terwijl het door het apparaat wordt verzonden. Deze VOA's kunnen worden gebruikt om de signaalsterkten in glasvezelcircuits nauwkeurig in evenwicht te brengen of om een ​​optisch signaal te balanceren bij het evalueren van het dynamische bereik van het meetsysteem. De maximale gespecificeerde demping wordt bereikt binnen 10 slagen van de stelschroef.

Alle in-line VOA's hebben single-mode fiber pigtails met aØ3 mm jas. De VOA's worden geleverd zonder eind of afgesloten met 2,0 mm smalle LC/SC/ST/FC/PC- of LC/SC/FC/APC-connectoren.
Elke verzwakker heeft een lens om het licht van de ingangsvezel te collimeren. Een blokkeerinrichting of raam kan handmatig worden aangepast met een schroef
Vervolgens wordt een tweede lens gebruikt om licht in de uitgangsvezel te koppelen. Het koppelingsrendement wordt dus veranderd totdat de gewenste demping is verkregen.
ameter
SM (9/125)
MM(50/125.62.5/125)
Verzwakkingswaarden
1dB tot 20dB (1dB stap), 25dB,30dB
1dB tot 25dB (1dB stap)
verzwakker Golflengte:
1310nm& 1550nm
850nm&1300nm


Verzwakkingstolerantie (dB)
1-10dB<±1.0dB (typische) standaard
2dB,5dB,10dB<±1.0dB(type)
11-25dB<±10% (typische) standaard
15dB<±10% (typisch) stan
1-10dB<±0,5dB (standaard) premie
2dB,5dB,10dB<±0,5dB(type)
11-25dB<±5% (typische) premie
15dB<±5% (typische) premie


verzwakker Terugkeerverlies
pc
≥45 dB

/
UPC
≥55 dB
APC
≥65 dB
Verzwakker modus:
Vast type, mannelijk naar vrouwelijk type, in-line type, variabel type
verzwakker Bedrijfstemperatuur:
-40°C~+75°C
verzwakker Opslagtemperatuur:
-40°C~+85°C
Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Hot Sale
FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant? A1: We zijn in de fabriek. Q2: Hoe lang is uw levertijd? A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid. Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra? A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten. Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending. Vraag 5: Kan ik je bezoeken? A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken. Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen? A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen. Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten? A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd. Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands